ViewSonic VX2718-2KPC-MHD 27 görüntü titriyor

tezcan41235

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben yeni monitör aldım fakat alalı 2-3 hafta oluyor başta ölü pixel gelmişti değiştirdim fakat bu aralar Opera kullanırken YouTube'da vs gezinirken videoda gördüğünüz gibi dalgalanma titreme gibi bir şeyler oluyor. Bu neden kaynaklıdır? Monitörüm: ViewSonic VX2718-2kpc-mhd 27.
Video linkleri bunlar videoyu izleyip bana yardım eder misiniz?
1.Link

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2.Link

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

3.Link

WhatsApp Image 2023-04-03 at 07.41.18.jpg

Kablo veya ekran kartından ya da ekran kartı sürücüsünden oluyor gibi geldi başka monitörden dene zaten yeni almışın gene garantiye gönderirsin.

Kablo veya ekran kartından ya da ekran kartı sürücüsünden oluyor gibi geldi başka monitörden dene zaten yeni almışın gene garantiye gönderirsin.
hocam şimdi çift monitör var bende tek monitör 165 hz ye geçince işte böyle titreme videoda görüldüğü gibi oluyo ama çift monitöre geçince olmuyor yani baktım bekledim olsun diye göremedim belki oldu göremedim yani sorun ekran kartından mı kaynaklı kafayı yicem monitör yeni yani bozuk gelme ihtimali de yok 1 2 hafta kullandım sorun yoktu

Yeni konular

Geri
Yukarı