ViewSonic VX2718-2kpc-mhd monitörde ekranı kaydırırken renkler sarı oluyor

Do Widzenia

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgi Teknolojileri
Merhaba,

ViewSonic VX2718-2kpc-mhd 27" monitör sahibiyim. Ekranı kaydırırken renkler sarıya dönüyor gerçekten gözü rahatsız eden bir hal alıyor. Monitör üzerinde herhangi bir ayar veya düzeltme yapmam gerekir mi? Biraz kurcaladım ama bulamadım.

Konu hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımlarını alabilir miyim?

İyi sosyaller.

Hocam bende VW nin başka modelini kullanıyorum. 60 HZ den 144 HZ e ilk geçtiğimde beni de çok rahatsız ediyordu. Sizde düşük bir HZ den yüksek HZ e yeni geçtiyseniz ondan olabilir. Şu anda farketmiyorum bile.

Hocam bende VW'nin başka modelini kullanıyorum. 60 Hz'den 144 Hz'e ilk geçtiğimde beni de çok rahatsız ediyordu. Sizde düşük bir Hz'den yüksek Hz'e yeni geçtiyseniz ondan olabilir. Şu anda fark etmiyorum bile.

Hocam selam, aslında öyle değil renkler sanki kayıyormuş gibi oluyor sarımtırak bir hal alıyor. Ayrıca 165Hz monitör ama sanki 60Hz gibi kaydırırken hiç o akıcılık yok.

Hocam selam, aslında öyle değil renkler sanki kayıyormuş gibi oluyor sarımtırak bir hal alıyor. Ayrıca 165Hz monitör ama sanki 60Hz gibi kaydırırken hiç o akıcılık yok.
Hocam dediğim gibi aynı sorun bende de vardı. Ama şu anda farketmiyorum bile. İsterseniz bir kontrol edin 165 HZ de mi kullanıyorsunuz monitörü.

Yeni konular

Geri
Yukarı