Çözüldü ViewSonic VX2758-PC-MH 144Hz Devreye Sokma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hasan Bera Mumcu

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhaba ben yakın zamanlarda ViewSonic VX2758-PC-mh 27" 144Hz 1 ms olan (aldığım yerde öyle yazan) bir monitör aldım. Monitörün ayarlarına geldiğimde monitörün 60Hz olduğunu gördüm. Sonra model numarasını internette arattım ve monitör 5 ms olarak gözüküyordu. Bir de monitörde 1 ms mode diye bir şey vardı, onun üzeri buğulanmış girilmiyordu.

Bana çok uzun zamandır bekliyordum ama böyle beklemiyordum bana ya ucuz güvenilir bir link(aynı özelliklerde) ya da çözüm yöntemi verin.

Aldığım yerin linki:ViewSonic VX2758-PC-MH 27" 144Hz 1ms (HDMI+Analog) FreeSync Full HD Kavisli Monitör PRA-1201251-7451 | Trendyol

Yeni bir link buldum bu doğru link mi? https://www.hepsiburada.com/viewson...za=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba ben yakın zamanlarda ViewSonic VX2758-PC-mh 27" 144Hz 1 ms olan (aldığım yerde öyle yazan ) bir monitör aldım monitörün ayarlarına geldiğimde monitörün 60Hz olduğunu gördüm sonra model numarasını internette arattım ve monitör 5 ms olarak gözüküyordu bir de monitörde 1 ms mode diye bir şey vardı onun üzeri buğulanmış girilmiyordu.

Bana çok uzun zamandır bekliyordum ama böyle beklemiyordum bana ya ucuz güvenilir bir link(aynı özelliklerde) ya da çözüm yöntemi verin.

Aldığım yerin linki:ViewSonic VX2758-PC-MH 27" 144Hz 1ms (HDMI+Analog) FreeSync Full HD Kavisli Monitör PRA-1201251-7451 | Trendyol

Yeni bir link buldum bu doğru link mi? https://www.hepsiburada.com/viewson...LjLURlcjjXVUNFkdauW2B4HvHloERYXIaAqPHEALw_wcB
Monitör 144 Hz ancak Windows içerisinden ayarlamanız gerekiyor.
Videoda da zaten attığım fotoğraftan yapmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

WIN_20200430_13_35_30_Pro.jpg

Dosya Ekleri

• WIN_20200430_13_39_00_Pro.jpg
    WIN_20200430_13_39_00_Pro.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 52
Dostum istersen onları yaz daha kolay olur. Çünkü okuyamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı