ViewSonic VX3258-2KC-mhd 32" - Samsung Space LS27R750QEMXUF 27"

Zeyd

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba değerli arkadaşlar 2 monitör arasında kaldım öneriniz ne olur?

Şimdiden teşekkürler.

Şuan kullandığım monitör - AOC G2460VQ6 24" 75 Hz 1ms (Analog+HDMI+Display) FreeSync Fiyatı

Ekran kartım - PNY GeForce GTX 1660 6GB XLR8 Gaming overclocked: Amazon.de: Computer & Zubehör

Almayı düşündüğüm

1- ViewSonic VX3258-2KC-mhd 32" 144Hz 5ms (HDMI+Display) FreeSync/GSync WQHD Curved Oyuncu Monitör - ViewSonic VX3258-2KC-mhd 32" 144Hz 5ms (HDMI+Display) Fiyatı

2- Samsung Space LS27R750QEMXUF 27" 4ms 144Hz Çerçevesiz WQHD Monitör - Samsung Space LS27R750QEMXUF 27" 4ms 144Hz Çerçevesiz WQHD Fiyatı

CS:GO gibi anlık ve çok fazla akıcılık gerektiren oyunlarda farkı hissedersiniz.
Fakat hikaye oyunu oynuyorsanız örneğin GTA serisi, crysis ve far cry serisi, Hitman gibi oyunlarda 5ms alsanız da olur.
Csgo çok çok nadir oynuyorum genelde LOL bazende GTA çok oyun oynayan birisi değilim aslında genel kullanım ve iş için olacak

Csgo çok çok nadir oynuyorum genelde LOL bazende GTA çok oyun oynayan birisi değilim aslında genel kullanım ve iş için olacak
Paranız varsa 1ms alın ama genel kullanım ağırlıklı olacaksa fazla para harcamayıp 5ms alın. Sonuç olarak monitörde çok uzun zaman geçireceğiniz için gözleriniz alışır ikiside tatmin eder sizi :D

Samsung Space monitörlerin çok kısıtlı kurulum imkanı mevcut. Bunu da karar etmeni olarak düşünün derim. İleri - geri hareket etmesi vs. gayet iyi ancak kendi ayağını masanın ucuna sabitleyeceksiniz illa ki. Profesyonel işler için monitör baktığım süreç içinde tasarımı, sadeliği, özellikleri hoşuma gitmişti, lakin kullandığım çalışma masasına kurulum yapamayacağım için vazgeçmiştim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı