Elektronik ViewSonic WX2428 180Hz IPS monitör 4.200 TL

Hocam yok ölü pikseliydi cartı curt bir şey kesin bana denk gelir ve 3 tane olana kadar iade almıyoruz tarzında bir şey derler diye korkuyorum. Itopya'da bu tarz şeyler var mı bilmiyorum ama o kadar para verip paramla rezil olmak istemem açıkçası.
O sınırı sadece monitörün markası koyabilir diye biliyorum ama. Yanlışım varsa düzeltin.

O sınırı sadece monitörün markası koyabilir diye biliyorum ama. Yanlışım varsa düzeltin.

Alıntı;
Yasa gereği 2017 itibari ile 1 adet ölü piksel bile olsa ayıplı ürün olarak kabul ediliyor. Bazı firmalar arkadaşların dediği gibi 4 5 adet ölü piksel olmadığı sürece ayıp olarak kabul etmiyor bu gibi durumlarda THH başvurulmalı.

Itopya'nın müşteri hizmetleri de pek iyi değilmiş, THH ile uğraştırıyorlarmış.

Benim aldığım monitörden;

Bu arada monitör almamın sebebi :D;

Alıntı;

Itopya'nın müşteri hizmetleri de pek iyi değilmiş, THH ile uğraştırıyorlarmış.

Benim aldığım monitörden;

Bu arada monitör almamın sebebi :D;
Açıkcası benlik problem yok böyle şeylerle uğraşmayan üşengeç birisi değilim. Kendi paramla rezil olma durumuna düşersem her türlü şeyi yaparım merak etmesinler.

Sanırım OC ile 180Hz oluyor. Bu arada şu an fark ettim, GtG 1 ms. Allah'ım Allah'ım bu nasıl bir monitör. Alışkınım 4 ms GtG'ye bu bir garip geldi.

@408157 @kino @losyxss @Saint Lucia @Stereo.Luigi99

1 ms olaylarına kanmayın. Bunu binlerce kez söyledim. Yapay değerleri yazıp reklam yapıyorlar. Şu monitörün görsel tepkime hızı 4 Ms'den aşağı imkanı yok olamaz. Total response süresi 12 Ms'lere kadar çıkıyor. Bunlar gerçek değerdir ve normal değerlerdir.

Fiyat olarak piyasanın epey altında satılıyor. Birinde gördüm bunu. Renk olarak, canlılık olarak idare eder. Sadece parlaklık %70'de sabit kalıyor, yaptığım parlaklık ayarını kaydetmiyor demişti sahibi. Kullanmadığım için buna açıklık getiremiyorum. İş görür. Alınabilir.

Geri
Yukarı