ViewSonic XG2405-2 nasıldır?

Senin için Bulutlanma ve Ölü Piksel testi açıp monitörde denedim. Işık sızması yoktu ancak 1 senelik monitörümde 1 adet ölü piksel gördüm. Bu ölü piksel olayı çoğu monitörde var, sayende kendi monitörümde de olduğunu farkettim. Aldığın zaman ölü piksele de bak zaten aldığın platform, müşteri memnuniyetinin arşa çıktığı bir platform iadesini anında yaparlar. İyi günlerde kullan, Hayırlı olsun.
Işık sızması olması veya olmaması birazcık şans işi diye düşünüyorum(ek olarak ölü piksel de öyle). Senin monitöründe yokmuş bu iyi bir şey. Ölü piksel testini vs. monitör geldiği gibi yapacağım zaten amazon iade veya değişim konusunda bir problem çıkartmadığını bildiğim için kafam rahat. Bu arada 1 sene sonra 1 adet bile olsa ölü piksel çıkması önemli ileride yayılırsa kötü olur. Garantisi varsa servise gönderebilirsiniz.

Işık sızması olması veya olmaması birazcık şans işi diye düşünüyorum(ek olarak ölü piksel de öyle). Senin monitöründe yokmuş bu iyi bir şey. Ölü piksel testini vs. monitör geldiği gibi yapacağım zaten amazon iade veya değişim konusunda bir problem çıkartmadığını bildiğim için kafam rahat. Bu arada 1 sene sonra 1 adet bile olsa ölü piksel çıkması önemli ileride yayılırsa kötü olur. Garantisi varsa servise gönderebilirsiniz.
Haklısınız monitör gelir gelmez ölü piksel testi yapmıştım. Ama sanırsam düşük parlaklıkta yapmışım, şimdi parlaklığı sona getirip yapınca kabak gibi belirdi.

4 aydır kullanıyorum gayet memnunum ben. Işık sızması, ölü piksel vs. herhangi bir problemi yok. Ayrıca istediğim şekilde sağa sola ve yukarı aşağıya hareket ettirilebilmesi büyük bir +

1 ms modu açıkmı kullanıyorsun?

Sağolun
Acaba kronik bir sorun mu?
1 ms de kullanıyorum. Parlaklık düşmüyor.
Monitör menü ayarlarını atma şansın var mı?
Ben de parlaklık düşüyor:(

1 ms modu açıkmı kullanıyorsun?

Monitör menü ayarlarını atma şansın var mı?
Ben de parlaklık düşüyor:(

Hayır ben Xbox konsol ile kullanıyorum o yüzden 1 ms moduna gerek duymuyorum. Ayrıca monitörü %100 parlaklığa aldığına emin ol ayarlar kısmını açtığında sol altta parlaklığın %kaç olduğunu görürsün. Ek olarak 1ms modunda kullanmasan bile gayet akıcı zaten her şey.

Merhaba. Fiyat performans ürünü IPS monitör arıyorum. Ürünü hala kullanıyor musunuz? Film ve dizi izlediniz mi hiç? Siyah sahnelerde performansı nasıl? Oyun performası nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı