ViewSonic XG2405 ayarları nasıl yapılmalı?

Daszv12

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle monitör çok güzel 1500 lira civarı almak isteyenlere tavsiye ederim.
Doğal, sıcak, soğuk, mavimsi dört tane renk modu var.
Doğal modda internette gezerken bile renklerin beyaz degil biraz sarımsı gözüktügünü fark ettim.
Benim en begendigim soğuk mod beyaz ekranda iyi gözüküyor hem de o sarımsı renkler kayboluyor. Diğer türlü oyunda bile sarı tonu ağırlıklı olarak görüyorum soğuk moda geçince azalıyor ve daha iyi geldi gözüme.
Bunun haricinde kullanan arkadaşlar hangi modda kullanıyor, başka degiştirdikleri bir ayar var mı?
Son olarak doğal mod ile soğuk modu karşılaştırdım bu konuda fikirleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben cihazı kullanıyorum 1350 TL'ye almıştım şu n 1750 olmuş, cihazın kendi modları çok iyi ama ışık hepsinde bana fazla geldi ben genelde Mac modunda ışık şiddeti 45 50 seviyesinde kullanıyorum iş yaparken bana daha iyi geliyor oyunda oyun modu daha iyi genel kullanım için web modu tavsiye ediliyor keskinlik ayarınıda bir tık arttirabikirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı