ViewSonic XG2405 monitörde ölü pixel

Akakçe kendisi satmıyor başka bir satıcı.

Bu durum kafamı karıştırdı şimdi.

Forum'a yazmak yerine satıcıya yazmanız sizin için daha yararlı olacaktır. Satıcı kim ise siparişlerim kısmında bulun ve irtibata geçin. Ben monitör değişimi için sadece 3 gün beklemiştim. Her satan yer aynı değildir.

hocam ben vatandan xg2705 aldım. konu da açmıştım 3 adet ölü piksel ve bulutlanma vardı. aradım gönderdim değiştirdiler hatta talep ettim açıp kontrol edip göndermişler sağ olsunlar. seninkini de değiştirirler gönder gitsin

edit: yazım yanlışları
Eyvallah hocam bende kontrol edilmesini istesem kontrol ederler mi acaba akakçeden bir satıcıdan almıştım
Forum'a yazmak yerine satıcıya yazmanız sizin için daha yararlı olacaktır. Satıcı kim ise siparişlerim kısmında bulun ve irtibata geçin. Ben monitör değişimi için sadece 3 gün beklemiştim. Her satan yer aynı değildir.
Hocam yazdım cumartesi günü kapalıymış içim içimi kemirdi bekleyemedim birine danışmak zorundaydım pazartesi geri dönüş yaparlar mesajımı görünce teşekkür ederim 😃

Eyvallah hocam bende kontrol edilmesini istesem kontrol ederler mi acaba akakçeden bir satıcıdan almıştım

Hocam yazdım cumartesi günü kapalıymış içim içimi kemirdi bekleyemedim birine danışmak zorundaydım pazartesi geri dönüş yaparlar mesajımı görünce teşekkür ederim 😃
Rica edersen durumunu izah edersen yardımcı olabilirler. Ama art niyetli de olabilir, ben vatana güveniyordum sağolsunlar boş çıkarmadılar.

Geri
Yukarı