ViewSonic XG2405 nasıldır?

Yaklaşık 2 ay kadar önce aldığım ve aldığım için beni pişman etmeyen bir monitordür. Aktif olarak Valorant oynamaktayım. Çok faydasını gördüm.​

Ne gibi bir faydasını gördünüz acaba?
Somut olarak örnek veremem ama ekranı aldığımda gold rankındaydım ve oynayışıma yansıdığını hissettim. Şu an rankım dia1. Eski monitörüm 60hz standart bir monitördü. Normal single player oyunların görüntü kalitesinde İPS panel olmasından kaynaklı ciddi bir güzellik kattı :)

somut olarak örnek veremem ama ekranı aldığımda Gold rankındaydım ve oynayışıma yansıdığını hissettim. Şu an rankım dia1. eski monitörüm 60Hz standart bir monitördü. Normal Single Player oyunların görüntü kalitesinde IPS panel olmasından kaynaklı ciddi bir güzellik kattı :)

Hocam 1ms moduna alınca parlaklık çok düşüyor mu?

Hocam 1ms moduna alınca parlaklık çok düşüyor mu?
O tarz bir ayarlamayı hiç yapmadım. Ben fps oyun oynarken fps moduna alıyorum. Onun harici standart modda kulanıyorum. FPS modda renk doygunluğu hafiften azalıyor ama öyle çok aman aman bir renk kaybı da olmuyor. Ben herhangi bir sıkıntısını yaşamadım. (Bu ms değeriyle alakalı ayarlama yapmam gerekiyorsa bilgili bir arkadaşımız beni de aydınlatsın lütfen)​

Somut olarak örnek veremem ama ekranı aldığımda gold rankındaydım ve oynayışıma yansıdığını hissettim. Şu an rankım dia1. Eski monitörüm 60hz standart bir monitördü. Normal single player oyunların görüntü kalitesinde İPS panel olmasından kaynaklı ciddi bir güzellik kattı :)
Ben gold3üm 60 hz kullanıyorum bende 165e geçmeyi düşünüyorum o yüzden sordum cevabın için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı