ViewSonic XG2405 VS ASUS 23.8" VG249Q

Ben de aynı sizin gibi arada kalmıştım, ikisini de gidip gördüm bu yüzden. Aralarında ben aldığımda 200 lira civarı fark vardı. Zaten gerçekten ikiz gibiler özellikleri dahil. Ben kendiminkinden gayet memnunum Viewsonic için de aynısını duydum çok kere. Benim görüşümce fiyatı hangisi uygunsa onu alın. Bu arada xg2405 in hopörlörü konusunda bayağı şikayetçiydi arkadaşlar kendi kulağımla duymadım fakat VG249Q nunki gerçekten tatmin ediyor beni, kullanıyorum ayrı bir hopörlör satın almadan.

Ben de aynı sizin gibi arada kalmıştım, ikisini de gidip gördüm bu yüzden. Aralarında ben aldığımda 200 lira civarı fark vardı. Zaten gerçekten ikiz gibiler özellikleri dahil. Ben kendiminkinden gayet memnunum ViewSonic için de aynısını duydum çok kere. Benim görüşümce fiyatı hangisi uygunsa onu alın

Siz nereden aldınız hocam memnun musunuz ekran kartınız GTX ise dönüşüyor mu?

Siz nereden aldınız hocam memnun musunuz ekran kartınız GTX ise dönüşüyor mu?
Ben vatandan almıştım o ilk geldiği sıra güzel bir indirime sahipti. İçinden 144 hz kullanabilen bir hdmi kablo çıkıyor. O yüzden adaptive sync mevzusunu açmak için display port bir kablo alacaktım, sonra çok aramadığım için öyle kaldı. Bütçem olduğunda alacağım ama kullanan arkadaşlar uyumlu olduğunu söyledi diye hatırlıyorum.

Ben Vatan'dan almıştım o ilk geldiği sıra güzel bir indirime sahipti. İçinden 144 Hz kullanabilen bir HDMI kablo çıkıyor. O yüzden adaptive Sync mevzusunu açmak için Display Port bir kablo alacaktım, sonra çok aramadığım için öyle kaldı. Bütçem olduğunda alacağım ama kullanan arkadaşlar uyumlu olduğunu söyledi diye hatırlıyorum.

Hocam 165 Hz kullanan arkadaşınız varsa o baktıysa arasında çok fazla bir fark var mı 165 Hz istiyorum ancak IPS panelli bu fiyat da ki monitörler 144 Hz .

Hocam 165 Hz kullanan arkadaşınız varsa o baktıysa arasında çok fazla bir fark var mı 165 Hz istiyorum ancak IPS panelli bu fiyat da ki monitörler 144 Hz .
144 ile 165hz arasındaki farkı anlaman çok güç. Tabii 165 bulursan fiyat farkı çok değilse iyi olur fakat çok değeceğini düşünmüyorum. 144 yeterli.

Geri
Yukarı