ASUS VG249Q vs ViewSonic XG2405

Blue Lord

Centipat
Daha fazla  
ViewSonic XG2405 modelini Vatan'dan alacaktım ama fiyatı 6000 lira olmuş. O yüzden beklemeden hemen almayı düşünüyorum. Ama satın aldığım yerler çok güvenilir gelmiyor. N11 ve PttAVM var. ASUS VG249Q modelin de ise ışık sızması sorunu var deniyor. Arada kaldım o yüzden. Normalde 1 2 gün öncesine kadar ViewSonic alacaktım ama şimdi fiyatı bayağı artırmış. Gene alırım aslında ama alacağım yerler güvenilir mı bilmiyorum. ASUS 3600 ViewSonic 4300 lira. Hangisini almalıyım?

Hocam baktığınız siteler güvenilir sitelerdir sadece PTT AVM'den şüpheliyim hiç alışveriş yapmadım fiyatlarda çok fark gözükmüyor bence ViewSonic tercih edin.

Buna bakın.

Hocam kafam iyice karıştı vallahi.

Hocam baktığınız siteler güvenilir sitelerdir sadece PTT AVM'den şüpheliyim hiç alışveriş yapmadım fiyatlarda çok fark gözükmüyor bence ViewSonic tercih edin.
Şimdi de Dell monitörü gördüm hocam. Ne yapsam bilemedim.

O zaman biraz yardımcı olayım. ViewSonic parasını hak etmeyen bir model. ASUS monitör alınabilir ama hakkında daha önce şikayetler bulunuyordu. Benim attığım ise bu bütçedeki en mantıklı modellerden biri olduğunu söyleyebilirim.

Neden ViewSonic tercih etmiyosunuz hocam ben uzun süre kulllandım ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

O zaman biraz yardımcı olayım. ViewSonic parasını hak etmeyen bir model. ASUS monitör alınabilir ama hakkında daha önce şikayetler bulunuyordu. Benim attığım ise bu bütçedeki en mantıklı modellerden biri olduğunu söyleyebilirim.
Hocam ama sizin attığınız monitörün 24 inç olan modelinden alacağım. Aynısı gene galiba ama bu söyledikleriniz 24 inç olan modeli içinde geçerli mi?

Geri
Yukarı