ViewSonic XG2431 alınır mı?

bora3529

Centipat
Merhaba, yeni sistem topluyorum ve bir tek monitör kaldı. Özellikle aradığım özellikleri en iyi karşılayan monitör bu oldu ve BlurBusters sertifikası olması da ekstra güzel ama yine de daha iyisini önerirseniz bakabilirim.

240Hz olması IPS ya da Fast-IPS olması G-Sync'ya da G-Sync destekleyen FreeSync olması ve en önemlisi 24" olması.

Monitör

Teknolojisi güzel ürün. XG270 modelini kullanıyorum bayağı sağlam diyebilirim fakat o para çok fazla.

Dell S2522HG

Attığınız ürünü sabah araştırmıştım dikkatimi çekmişti ama bazı kullanıcılar birkaç sorun yaşadığını belirtti bende vazgeçtim, benim attığım ürün hakkında sorunu olana rastlamadım. Yine de teşekkür ederim. :)

Attığınız ürünü sabah araştırmıştım dikkatimi çekmişti ama bazı kullanıcılar birkaç sorun yaşadığını belirtti bende vazgeçtim, benim attığım ürün hakkında sorunu olana rastlamadım. Yine de teşekkür ederim. :)

Herhangi bir markanın en üst modelinde bile sorun yaşayabilirsin. Biraz şans işi. Bir de BlurBusters onaylı olan modellerinde PureXP kullanması çok meşakkatli bir iş. Parlaklıktan bayağı feragat ediyorsun ayarlarını yaparken. Aynı şekilde HZ değeri PureXP performansını da doğrudan etkiliyor. Tabii bunlar panel kalitesini görünce anlamsız kalıyor. Aynı model serisinin 15 Bin TL civarında 360 HZ olan modeli de var. Ona da bakabilirsin.

Merhaba, yeni sistem topluyorum ve bir tek monitör kaldı. Özellikle aradığım özellikleri en iyi karşılayan monitör bu oldu ve BlurBusters sertifikası olması da ekstra güzel ama yine de daha iyisini önerirseniz bakabilirim.

240Hz olması IPS ya da Fast-IPS olması G-Sync'ya da G-Sync destekleyen FreeSync olması ve en önemlisi 24" olması.

Monitör

Şu an stok sıkıntısı olduğundan çok pahalı, o fiyata alınmaz. Bunu öneririm:

XG2431 24G2ZU'dan biraz daha iyi ama arada neredeyse 4000 TL fark var ve hiç değmez. XG2431'in hak ettiği fiyat 8500-9000 TL arası.

Herhangi bir markanın en üst modelinde bile sorun yaşayabilirsin. Biraz şans işi. Bir de blurbusters onaylı olan modellerinde purexp kullanması çok meşakkatli bir iş. Parlaklıktan bayağı feragat ediyorsun ayarlarını yaparken. Aynı şekilde Hz değeri purexp performansını da doğrudan etkiliyor. Tabii bunlar panel kalitesini görünce anlamsız kalıyor. Aynı model serisinin 15 bin TL civarında 360 Hz olan modeli de var. Ona da bakabilirsin.

Panel kalitesini görünce anlamsız kalıyor derken olumlu bir eleştri mi yaptınız acaba tam anlayamadım da 😅

Şu an stok sıkıntısı olduğundan çok pahalı, o fiyata alınmaz. Bunu öneririm:

XG2431 24G2Zu'dan biraz daha iyi ama arada neredeyse 4000 TL fark var ve hiç değmez. XG2431'in hak ettiği fiyat 8500-9000 TL arası.

İlk başta bunu da düşünmüştüm ama bir tek Sinerji'de var ve Sinerji monitör konusunda sıkıntı yaratabiliyormuş ondan tereddüt etmiştim, yine de teşekkürler.

Geri
Yukarı