ViewSonic XG2431 için ayar önerisi

Dostum selam, ben de aldım monitörü ama ne yaptıysam bir türlü memnun olamadım. Ben de AMD ekran kartı kullanıyorum, mümkünse AMD görüntü ayarlarını paylaşabilir misin? Şimdiden çok teşekkürler.

Dostum AMD sektörüne çok uzağım internette muhtemelen videoları vardır. Maalesef benden bir yardım gelemez.

Dostum selamlar, ben de aldım monitörü ama ne yaptıysam bir türlü memnun olamadım. Ben de AMD ekran kartı kullanıyorum, mümkünse AMD görüntü ayarlarını paylaşabilir misin? Şimdiden çok teşekkürler.
Bunları dener misiniz

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-05-20-39-32-501_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-05-20-39-32-501_com.miui.gallery.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_2024-04-05-20-39-25-134_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-04-05-20-39-25-134_com.miui.gallery.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 23
Bunları dener misiniz
İlgin için çok teşekkürler dostum, denedim ancak biraz fazla parlak geldi bu sefer de gözüm ağrıdı :D ben orta karar birşeyler yapmaya calıstım ama cidden asus 144hzden geçmiş biri olarak görüntü konusunda ne kadar bu kadar sıkıntı cıkardı bu monitör anlamıs değilim :S

Amd ekran kartı olsaydı kendi ayarlarımı atardımda Nvidia bilmiyorum hocam malesef ama ufak bi kurcalasan yaparsın gözüne hitap eden renk ayarlarını
Kardeş AMD 7700xt ekran kartı var ayarlarını atarmisin bana

Dostum selamlar, ben de aldım monitörü ama ne yaptıysam bir türlü memnun olamadım. Ben de AMD ekran kartı kullanıyorum, mümkünse AMD görüntü ayarlarını paylaşabilir misin? Şimdiden çok teşekkürler.
Kardeş ayarlayabildinmi CS2 oynuyorum renkler görüntü tadmin etmiyor

Sende mi halaa ayarlayamadin

Yok hocam zaten benim yaptığım ayarlar bunlar şuan kendim çok memnun olduğum için paylaştım siz de deneyin diye
Anladım hocam deneyeceğim. Çok sinirimi bozdu satıp nvdia almayı düşünüyordum. İns bu ayarlar tutar.

Anladım hocam deneyeceğim. Çok sinirimi bozdu satıp nvdia almayı düşünüyordum. İns bu ayarlar tutar.
7700XT sistemde hangi parçalar değiştirilmeli? boyle bı sorunum var

Geri
Yukarı