Viper mini alınır mı?

• Konuyu başlatan Ashes
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 286

Ashes

Hectopat
Makaleler
1
500 civarlarında bir mause arıyorum viper mini alınır mı? Birde Logitech GHUB gibi programı var mı?

Miniyi bilmiyorum fakat v2 pro çok güzel ve başarılı bir mouse tavsiye ederim.
Bahsedilen mouse 500, Bahsettiğin mouse, 2500. Alttaki modelden mi bahsediyorsunuz?

Alınır ben kullanıyorum gayet rahat ilk başta küçük gibi geldi ama kısa sürede alıştım Valorant gibi oyunlar oynuyorum programı ile tuş atamaları RGB ayarı DPI vs. birçok ayarını değiştirebiliyorsun dokusu da güzel sabre champion almıştım onun dokusu gayet kötü gelmişti ama elin büyükse çok önermem Viper Mini.

Bahsedilen mouse 500, Bahsettiğin mouse, 2500. Alttaki modelden mi bahsediyorsunuz?
Evet, viper serisinde beğendiğim mouse'u tavsiye ediyorum. Tabii ki bütçenin çok üstünde. Belki viper serisinden kullandığım için sorusu olabilir diye.

1 seneyi aşkındır Viper Mini kullanıyorum. Cidden çok farklı. Bugün yine ihtiyacım olsa yine alırım.
Program Razer snypse ve sorunsuz çalışıyor. Lod sorunu yaşamadım ya da bana denk gelmedi.
Ayrıca maouse pad'i program görüyor sizin oradan senkronize etmeniz lazım. Yoksa fare saçmalıyor. Razer pad ile daha uyumlu ve hızlı çalışıyor fare bilginiz olsun.

Geri
Yukarı