Viper Mini vs Rival 3

Ben de Razer Viper Mini'ye bakıyorum ve almayı düşünüyorum. 2020'den beri açılan konularda çift tıklama ve benzeri bir sorunla alakalı konu açan görmedim. Sanırım sorunsuz bir fare.

Ben de Razer Viper Mini'ye bakıyorum ve almayı düşünüyorum. 2020'den beri açılan konularda çift tıklama ve benzeri bir sorunla alakalı konu açan görmedim. Sanırım sorunsuz bir fare.

Rival 3 ile arasında fiyat farkı 40-50-60TL kargo parasına göre değer mi bilmiyorum kafam çok karışık

Rival 3 ile arasında fiyat farkı 40-50-60 TL kargo parasına göre değer mi bilmiyorum kafam çok karışık.

Rival 3 hakkında pek çok konuda üyeler kronik sorunlu demiş. Çift tıklama gibi sorunları varmış. Aynı şekilde Logitech G203'de de başıma geldi. Bu yüzden biraz daha araştırmanı öneriyorum.

Rival 3 hakkında pek çok konuda üyeler kronik sorunlu demiş. Çift tıklama gibi sorunları varmış. Aynı şekilde Logitech G203'de de başıma geldi. Bu yüzden biraz daha araştırmanı öneriyorum.
Rival 3 kullandım o sorun vardı garantiye yolladım iade kağıdı verdiler ama yine de çok hoşuma gitmişti öyle olunca viper daha iyi deniliyor onu denemek istiyorum 1 hafta indirime girmesini bekleyeceğim ama çoğu yerde +300 garajonline den alacağım galiba kargo parası ne kadar biliyor musunuz?

Geri
Yukarı