Viper Ultimate vs G PRO Wireless vs DeathAdder V2 Pro vs Prime Mini Wireless vs Prime Wireless

Bütçe
1200
Viper Ultimate cift tiklama olmasina imkan yok, mekanik degil optik switch kullaniliyor cunku.
Hocam benimde bilgim yok. Bu sorunla ilgili videolar dönüyor. Hatta youtube sitesinde bir kullanıcı bu sorunun çıkması muhtemel olduğu için amazon'dan alınmasını önermiş. Değişimi kolay olduğu için sanırım.

RVU'da çift tıklama gibi bir sorun yok, ama ne yazık ki sorun yok diyemeyeceğim. Wobble var, squeak var, pre travel yaşayan var, daha çok şey sayılabilir. Farenin alınmayacağı anlamına gelmiyor ama bu sorunlar bu kadar yaygınken kusursuz bir unit'e denk gelmeniz çok yüksek şans istiyor. Yine de hiçbir ürün kusursuz değil ve satın alırken zaten bu riskleri göze alıyorsunuz, RVU hala alınır benim düşüncem.

Cift tiklama sorununun optik switchlerde olamayacagi kesin. Diger saydiklarinin benim soyledigimle alakasi yok. Razer hater yada fanboy degilim. Viper Mini biraz daha yuksek olsaydi main mouse yapabilirdim mesela ama istedigim gibi degil maalesef.

Razer Viper Ultimate RZ01-03050100-R3G1 Kablosuz Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri Logitech G Pro Hero Sensör Kablosuz Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri Razer Deathadder V2 Pro Kablosuz RGB Optik Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri Steelseries Prime Mini Kablosuz Optik Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri Steelseries Prime Wireless Kablosuz FPS Gaming Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri hangisini almalıyım? Yoğun bir mouse arayışındayım Viper Ultimate şu an favorim gibi fakat siz ne önerirsiniz? Aradığım zellikler 80 gramdan az olursa iyi olur yüksek bir sensör Wireless olması ve Fortnite için uygun olması.

Edit: Prime mini çok küçük o yokmuş gibi davranıyoruz.

Çek Logitech süperlight bak keyfine. 60 gram Wireless ve bence dünyanın en iyi oyuncu faresi. Sana şunu garanti edebilirim destek konusunda Logitech kadar iyisi yok Logitech G PRO kullanıyorum ve pil sorunu kronik bu farede ve pil sorunu olunca bana 3 gün içerisinde 4800 km öteden sıfır fare gönderdiler elimdeki fareyide ne istersen yap dediler ister çöpe at ister sakla geri almadılar.
Çek Logitech süperlight bak keyfine.

Ve şunu ek olarak ekliyorum skatezlerin eskirse sana skatez bedavaya yolluyorlar.

Çek Logitech süperlight bak keyfine. 60 gram Wireless ve bence dünyanın en iyi oyuncu faresi. Sana şunu garanti edebilirim destek konusunda Logitech kadar iyisi yok Logitech G PRO kullanıyorum ve pil sorunu kronik bu farede ve pil sorunu olunca bana 3 gün içerisinde 4800 km öteden sıfır fare gönderdiler elimdeki fareyide ne istersen yap dediler ister çöpe at ister sakla geri almadılar.

Ve şunu ek olarak ekliyorum skatezlerin eskirse sana skatez bedavaya yolluyorlar.

Güzel mouse cidden ikisi de hafiflikten superlıght guzel ama sensör de daha kötü hissedilcek fark değil ama yine de daha kötü bir de bizim evde garanti kitapçıkları çekmeceye koyulur sonra yok olur elimizde kalır şu anki G203 fareyi o yüzden değişiyorum mesela :D Razer garantıde ıyı olcagını dusunmuyorum açık konuşayım ama ürün iyi olacaktır. Bir de Click sorunu yaşayan var tuş olarak Razer 3'e katlıyor öyle bir şey de var. Ki superlight vs Razer Viper Ultimate adında bir konu daha açtım orada konuşsak daha iyi olur.

Faturan yeterli garanti için garanti belgesi peşinde koşmana gerek yok. e-fatura olarak mailine gelir zaten fatura da kaybetmene imkan yok. Gelmezse aldığın yere mail gönderip istersin faturanı. Yollamak zorundalar.

Faturan yeterli garanti için garanti belgesi peşinde koşmana gerek yok. E-fatura olarak mailine gelir zaten fatura da kaybetmene imkan yok. Gelmezse aldığın yere mail gönderip istersin faturanı. Yollamak zorundalar.

Mantıklıymış ki benım G203 de yaşadıgım sorun skateler aşındı be yerleşik bellek sorun çıkartıyor başka cihazda kullanamıyorum ki dönüşümlü kullanıyorum bazen.
Rival 650'yi ben de önerecektim ama konu sahibi 80 gramdan az demiş.

Bu arada bende çok beğendım Rival 650 ama ağır ve yanları gg oluyor.

Güzel mouse cidden ikisi de hafiflikten superlıght guzel ama sensör de daha kötü hissedilcek fark değil ama yine de daha kötü bir de bizim evde garanti kitapçıkları çekmeceye koyulur sonra yok olur elimizde kalır şu anki G203 fareyi o yüzden değişiyorum mesela :D Razer garantıde ıyı olcagını dusunmuyorum açık konuşayım ama ürün iyi olacaktır. Bir de Click sorunu yaşayan var tuş olarak Razer 3'e katlıyor öyle bir şey de var. Ki superlight vs Razer Viper Ultimate adında bir konu daha açtım orada konuşsak daha iyi olur.

Kutu tasarımı bir telefon kutusuna çok benzediği için her şeyi içine koyabilirsin ve çok şık bir kutu tasarımı var bu arada Logitech destek sadece ürün seri numarası ve e-fatura istiyor o kadar bu ikisi garanti sorgulamaya yetiyor çünkü. İçinden çıkan garanti kağıdının hiçbir önemi yok. Önceden Zowie kullanıyordum ve Logitech G PRO'ya geçtim arada ki sansör kalitesini hissetmedim bir yerden sonra sensörlerin arasında ki fark çok ama çok azaldığı için fark edemiyorsun sanki hepsi aynı gibi geliyor. Sensörler artık çok fazla geliştiği için arada ki farkları anlamak gitgide imkansızlaştığı için bunun için ek donanımlar ve yazılımlarla nanosaniyelik farklar ortaya koyuluyor. Durum o derece yani.

Kutu tasarımı bir telefon kutusuna çok benzediği için her şeyi içine koyabilirsin ve çok şık bir kutu tasarımı var bu arada Logitech destek sadece ürün seri numarası ve e-fatura istiyor o kadar bu ikisi garanti sorgulamaya yetiyor çünkü. İçinden çıkan garanti kağıdının hiçbir önemi yok. Önceden Zowie kullanıyordum ve Logitech G PRO'ya geçtim arada ki sansör kalitesini hissetmedim bir yerden sonra sensörlerin arasında ki fark çok ama çok azaldığı için fark edemiyorsun sanki hepsi aynı gibi geliyor. Sensörler artık çok fazla geliştiği için arada ki farkları anlamak gitgide imkansızlaştığı için bunun için ek donanımlar ve yazılımlarla nanosaniyelik farklar ortaya koyuluyor. Durum o derece yani.

Hocam yalnız superlight skate ve Switch'ler sıkıntılıymış. Öyle deniliyor ben o yüzden risk almadan Razer düşünüyorum.

Geri
Yukarı