Viper'e gelen ağır nerf

Wostid Reis

Decipat
Videoyu izleyince şok geçirdim. Bence direk Viper'i oyundan kaldırsınlar. Bu nerfden sonra zaten bu karakter bir daha oynanmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izleyince şok geçirdim. Bence direk Viper'i oyundan kaldırsınlar. Bu nerfden sonra zaten bu karakter bir daha oynanmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu oyuna acilen ban atma sistemi gelmeli her oyun aynı çarlardan sıkıldım .

Bence gayet iyi olmuş Viper oynayan birisi değildim fakat bu yerden Q alma olayı falan kaldırılması iyi olmuş.

Gayet güzel olmuş. Viper ve Cypher'ın olduğu Side'a girilmiyordu. Oyunu CS leştirmeye çalışıyorlar ve haklılar. Hazır taktik(ezber) temelli bir oyundan anlık taktikler ve yetenek temelli bir oyuna dönüştürmeye çalışıyorlar. Lineup atayım eli alayım oyun tarzı fazlasıyla sıkıcı bence.

Gayet güzel olmuş. Viper ve Cypher'ın olduğu Side'a girilmiyordu. Oyunu CS leştirmeye çalışıyorlar ve haklılar. Hazır taktik(ezber) temelli bir oyundan anlık taktikler ve yetenek temelli bir oyuna dönüştürmeye çalışıyorlar. Lineup atayım eli alayım oyun tarzı fazlasıyla sıkıcı bence.
Nasıl güzel olmuş ya? Karakterlerin özellikleri zaten side'ye sokmamak. Bu karakterlerden de bu özelliklerini ve yeteneklerini ellerinden alırsan geriye ne kaldı?

Nasıl güzel olmuş ya? Karakterlerin özellikleri zaten Side'ye sokmamak. Bu karakterlerden de bu özelliklerini ve yeteneklerini ellerinden alırsan geriye ne kaldı?

Mevzu da Side'a girilememesi değil mi zaten? Bir Side'a biri sokmasın diğer Side'a diğeri eee oyun nasıl dönecek? Yeteneklerin Side'a girilmeyi zorlaştırması lazım girmeyi imkanızlaştırması değil. Geriye de aim kalıyor. Aimi iyiyse sokmaz.

Mevzu da Side'a girilememesi değil mi zaten? Bir Side'a biri sokmasın diğer Side'a diğeri eee oyun nasıl dönecek? Yeteneklerin Side'a girilmeyi zorlaştırması lazım girmeyi imkanızlaştırması değil. Geriye de aim kalıyor. Aimi iyiyse sokmaz.
Birinin amacı side korumak. Entrylerin amacı ise side açmak. Ayrıca girmek imkansız değil. Şimdi bu durumda da viper ve cypher mainler "Oyun çok kolaylaştı bizim skillerimiz işe yaramıyor entry'ler çok rahat side giriyor" diyebilir. Valorantta sadece aim önemli değil en büyük hatanız valorantı cs:go ile kıyaslamak. Birazcık zekanı kullanıp skillerini güzel bir şekilde yönlendirirsen zaten kendinden üstün birini yenebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı