Valorant'ta Jett'e gelen nerf ve Chamber'in çok güçlü olması

Alizm

Hectopat
Arkadaşlar açıkçası Jett'e gelen nerf hoşuma gitti.
Siz ne düşünüyorsunuz Jett'e gelen nerf ile ilgili?
Ancak Chamber'e ne zamandır nerf gelmedi ultisi ve 8 şarjörü çok güçlü nerf gelmeli mi yoksa böyle iyi mi?
Gerçekten çok güçlü bir çar.
Fikrinizi bekliyorum.

Neon'un ultisi ve Odin'e hâlâ nerf gelmedi ya şaka gibi. Chamber bence iyi şu an.

Riot Games hep böyle. Bir çarın nerfü diğer çarı çok fazla güçlendiriyor. Ardından diğer güçlenen çar herkes tarafından instalock atılınca ona nerf geliyor. Böylece bir başka çar metaya giriyor. Bu döngü böyle devam eder.

Jett'e gelen zayıflatma çok aşırı. Şampiyonun en kilit yeteneğine böyle saçma düzeltme getirilmez. Ultisinin sıfırlamasını kaldırsalardı daha iyiydi.

Arkadaşlar açıkçası Jett'e gelen nerf hoşuma gitti.
Siz ne düşünüyorsunuz Jett'e gelen nerf ile ilgili?
Ancak Chamber'e ne zamandır nerf gelmedi ultisi ve 8 şarjörü çok güçlü nerf gelmeli mi yoksa böyle iyi mi?
Gerçekten çok güçlü bir çar.
Fikrinizi bekliyorum.

Ben chamber ve Sage mainim. Side tutarken evet ultim çok işe yarıyor ama tabancam o kadar iyi değil eğim almak gerekiyor. Bu da çok hızlı olmam gerektiği için ters tepiyor. Sadece acil durum için 4 mermilik alıyorum. Sage'e güçlendirme gelmeli ama çünkü duvarı çabuk kırılıyor ve yavaşlatma küresi chamber gözcüsü kadar güçlü yavaşlatmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı