Virtual Box 16MB görüntü belleği nasıl artar?

liveforspeed

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, XP Pro SP3 kurdum, 1 GB RAM verdim. Acaba 16 MB bellek nasıl artar? CS 1.6 falan denemek istiyorum.

Oluşturduğun makineye sağ tıkla orda ayarlar olmalı ona tıkla ordan "Ekran" orda görüntü belleği var onu artır

Görüntü bana ait değil

Dosya Ekleri

• Inkedsanaldosya.org_1400486680__adsz_LI.jpg
    Inkedsanaldosya.org_1400486680__adsz_LI.jpg
    42,9 KB · Görüntüleme: 21
Oluşturduğun makineye sağ tıkla orda ayarlar olmalı ona tıkla ordan "Ekran" orda görüntü belleği var onu artır

Görüntü bana ait değil
Bende 128mb oldu hocam sağol. İe6 ile sitelere girip tarayıcı kuramadım onu nasıl yapabilirim?
Virtualbox kullanırken uyarı veriyor fare klavye ile ilgili, bu sefer de ana makinede fare iptal oluyor. Yer yer ana makineye geçmem lazım onu biliyor musun?

Bende 128mb oldu hocam sağol. İe6 ile sitelere girip tarayıcı kuramadım onu nasıl yapabilirim?
Virtualbox kullanırken uyarı veriyor fare klavye ile ilgili, bu sefer de ana makinede fare iptal oluyor. Yer yer ana makineye geçmem lazım onu biliyor musun?
İe dediğiniz İnternet explore mu?
Ana ekrana dönmek için klavyeden Sağ CTRL tuşu ve C tuşuna birlikte basmalısınız.

İe dediğiniz İnternet explore mu?
Ana ekrana dönmek için klavyeden Sağ CTRL tuşu ve C tuşuna birlikte basmalısınız.
Evet. Bir video buldum bakayım diye xp'yi kapattım hala aktif değil ayarlar. Demin bir aktif oldu 128mb yaptım grafik ayarını şimdi gene silik duruyor.
Edit: kaydedildi durumunu iptal edince geldi ayarlar.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    146,9 KB · Görüntüleme: 25

Geri
Yukarı