Çözüldü VirtualBox İAtkos ML2 Problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Revolver

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sisteme MAC kurmak istiyorum Technopat'ın Youtube sayfasında bunla ilgili faydalı bir rehber buldum sistemim UEFI desteklemediği için bende ML2 kurmayı planlıyordum bunun için rehberde ki adımları birebir takip ettip hatta orda 12GB Ram'e 4 GB vermişti Recep Baltaş benim zaten maksimum Ram kapasitem 4GB olduğu için 2GB'nin biraz altında verdim hata almamak amacıyla. Kurulum gayet güzel başladı fakat son 4 dakikasında karşıma beyaz bir ekran çıkıyor ve sadece fare imlecini görüyorum, bir süre sonra bir hata alıyorum bununla ilgili rapor ***** klasörüne gönderilmiştir diyor ve karmaşık loglardan ibaret bu hatayı niye alıyorum bilmiyorum sistemim bunun için yeterli görünüyor size danışmak istedim.

Sistem Özellikleri:
-Pentium(R) Dual Core CPU
-4GB Ram
-ATI Radeon HD 4600 Series
-Windows 8.1 Pro x64 tabanlı işletim sistemi

Farklı rehberleri izleyip ayarlarda ufak modifikasyonlar yapsamda işe yaramadı, yaptığım ayarlar şu şekildedir;

Adsız1.png
Adsız4.png
Adsız2.png
Adsız3.png

Aldığım hata şu şekilde;

Capture.JPG

Adsız.png

Hata Log'u bu;

textsave | The easy way to save text online!

Bu son 4 dakika kala oluyor ve sistem büyük bir sorunla karşılaştı diyor, hata ile ilgili logları düştükten sonra devam edemiyorum bir Yoksay ibaresi var ama tıklasam da sonuç alamadım. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim :)

Edit:Arkadaşlar problemi çözdüm ne kadar doğru bilmem ama bu ekranla karşılaşınca "ESC" tuşuna basıyorum ve kaldığı yerden devam ediyor. Konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı