VirtualBox ile Valorant oynama

Hocam olmaz çünkü VirtualBox en fazla ekran kartının 128 MB'sini kullanabiliyor ve bu da çok yetersiz vmvare vorkstation tavsiye ederim ama kendisi paralıdır.

Sanırsam Hile açıcak çünkü Ekipman banı uyguluyor idi Valorant.
Orada açıcak banı yerse bilgisayarına sıçramayacak yoksa kimse böyle işlerle uğraşmaz şahsen.
Dostum sana şöyle söyleyeyim açık konuşacağım ben plat bir oyuncuyum turnuvalar düzenleniyordu takımda oynuyordum karşımıza immortal gelip dalga geçince yediremeyip hile indirdim fakat kendime yediremeyip açmadım fakat diğer gün sabahı ban yedim tüm arkadaşlarım falan bekliyor artık dardayım nasıl bir çözüm bulsam diye affedin beni :( artık ölüm maçına bile razıyım

Dostum sana şöyle söyleyeyim açık konuşacağım ben plat bir oyuncuyum turnuvalar düzenleniyordu takımda oynuyordum karşımıza immortal gelip dalga geçince yediremeyip hile indirdim fakat kendime yediremeyip açmadım fakat diğer gün sabahı ban yedim tüm arkadaşlarım falan bekliyor artık dardayım nasıl bir çözüm bulsam diye affedin beni :( artık ölüm maçına bile razıyım
Senin hatan. Aynısını ben de yaşadım ama hile açmak yerine oyunu kapatıp CS'ye geçtim. Yaptığını haklı çıkarmaz.

Açmasaydınız şuanda bununla uğraşmayacaktınız.
İşlemciler önemli o uygulamada.

Sanal makine CPU ve GPU'dan bilhassa GPU'dan çok kısıyor. Sanal makine ile çok eski olmayan oyunlar dışında pek oyun oynanmaz. Hele hele Valorant hiç oynanmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı