Virtualbox ml2 USB Görmüyor

canerci

Kilopat
VirtualBox'a Mac OS X Kurulumu | Technopat
Windows Üzerinden iAtkos ML2 USB'si Hazırlama | Technopat

Ml2 yi usb ye atma ile ilgili videoları izleyerekten işe başladım. Fakat ml2 kurulumundan sonra usb yi tarife göre ml2 de çalıştırmaya çalıştığımda usb yi görmedi. İkinci bi kez denemeye çalıştığımda şu hatayı alıyorum...

Failed to attach the USB device SanDisk Cruzer Micro [0200] to the virtual machine ml2.
USB device 'SanDisk Cruzer Micro' with UUID {e162c57e-84ff-4f1b-bcd4-376fa79fef9c} is busy with a previous request. Please try again later.
Result Code: E_INVALIDARG (0x80070057)
Component: HostUSBDevice
Interface: IHostUSBDevice {173b4b44-d268-4334-a00d-b6521c9a740a}
Callee: IConsole {db7ab4ca-2a3f-4183-9243-c1208da92392}

Nasıl çözebilirim?

USB Aygıtını Virtualbox Tanıttınızmı?

Yapmanız Gereken

1.)
m8fnBzf.png

2:)
5XyEvVc.png

3:)

tmWlMeM.png

Yardımcı Olduysam Ne Mutlu Bana...

- - - Güncellendi - - -

İsterseniz Daha Detaylı Anlatım Yapabilirim...

Orjinal Mac OS X Mountion Lion kurulumu denedinizmi? Ben Sorununuzu Çözdüm Videoyu Youtube Yüklüyorum Linkini Atıcam...

- - - Güncellendi - - -

Size Daha Hızlı Yardımcı Olabilmek amacıyla Resimli Anlatım Yapmak istiyorum:

Öncelikle Başlat≥Çalıştır≥Regedit Yazıp enter yapın.

Ondan sonra:

1)
qK3abco.png

2)
fSk5pRE.png

3)
0EY7pny.png

UpperFilters Silmen Gerekir Sildikten Sonra USB pc tak Ve pc yeniden başlat Bukadar ondan sonra virtualbox ta setting ayarlarını doğru yap!!!

korkmaz;

dediğini yaptığımda, windows 8 bir daha açılmıyor, onarılamıyor ve bir kez daha kumak zorunda kalıyorum. Bakalım birde win7 de deneyeceğim...

- - - Güncellendi - - -

Yok olmuyor. Win7 ile de denedim. Hatta senin dediğin yöntemi win7 de yaptım, bu sefer işletim sistemi açılmamazlık yapmadı ama gene usb problemi devam ediyor. Başka bir yolu var mıdır?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı