(Çözüldü) Ml2 virtualbox açılmaması

Yer
Antalya Manavgat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
İyi günler arkadaşlar virtualbox a ml2 kurdum o 14-15 dk lık bölüm geçti sonra yeniden başlat dediğimde ekranda kalıyor ve yüklenmiyor yardım edermisiniz videodaki 5. dk da kalıyor bu video kullandığım rehber.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buda benim sistemden video yardımlarınızı bekliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Cevabı olan yok mu acaba ?

Iatkos menü ekranında -v komutu ile başlat. takıldıgı yerin resmini çek ve burada paylaş.

Tam olarak nereyi çekeceğimi bilemediğim için video atıyorum 'Pres any key to enter startup options' ta enter a bastım ve verbose modda açtım ve biraz bekledi ve siyah ekranda yine kaldı.

Cevabı olan yada çözümü olan yok mu?

Kullandığın virtual App ayarlarını gözden geçir. Ayrıca sanal sistem için imaj indir.

Yorumlarınız için teşekkür ederim sorunu çözdüm virtualbox a kurulan sistem kendini nedense boot etmiyordu diskler bölümünden kurulum yaptığım .dmg yi taktım ve açılırken f8 tuşuna bastım ve oradan sistemde kurulu olan mac i boot etmesini söyledim ve çözüme ulaştım çözemeyenler için video çekip yükledim inşallah benden başkalarıda uğraşmadan çözerler iyi günler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı