Çözüldü VirtualBox nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hayrunisaaaaa000

Femtopat
Daha fazla  
Windows 7 starter kullanıyorum. Windows 10 yükledim ancak VirtualBox'u silin diyor. YouTube'da araştırma yaptım ama hiçbir işe yaramadı, nasıl silebilirim?

Çözüm
Merhaba konuyu biraz geç görmüşüm ama ben sorunu nasıl çözdüm şimdi onu açıklayacağım. Abi dosya gezginini aç -görünüme bas -seçeneklere bas-sonra açılan sekmede tekrar görünüme bas-gizli dosya klasörler ve sürücüleri göstere bas-sonra bilgisayarım a bas arama kısmına Virtual box yaz 2 tane sonuç çıkacaktır. Bu 2 dosyayı silersen sorun çözülmüş olur.
yaptım yine gözükmüyor çok sinir bozucu
Sorunu çözdünüz mü?

Çözemedim şu an yükledim ve yine gözükmüyor
Emülator kullanıyorsanız silmeyin.
kullanmıyorum yani kullanamıyorum çöktüğü için,teşekkürler
merhabalar ben Virtualbox'ı denetim masaında da uygulamalarımda da göremiyorum ama windows 10 için silmem gerektiğini gösteren bir yazı çıktı önüme uygulamayı nerden bulabilirim bilginiz var mı sabahtan beri uğraşıyorum bulamazsam artık sıfırlıycam pcyi
Buldum!!!! şuan yükleniyor umarım sıfırlamamışsındır C diskinde programfiles a geliyorsun orda Dnplayerext2 diye birşey olacak onu silersen olacaktır bende oldu ^^
Merhaba konuyu biraz geç görmüşüm ama ben sorunu nasıl çözdüm şimdi onu açıklayacağım. Abi dosya gezginini aç -görünüme bas -seçeneklere bas-sonra açılan sekmede tekrar görünüme bas-gizli dosya klasörler ve sürücüleri göstere bas-sonra bilgisayarım a bas arama kısmına Virtual box yaz 2 tane sonuç çıkacaktır. Bu 2 dosyayı silersen sorun çözülmüş olur.

yaptım yine gözükmüyor çok sinir bozucu
Sorunu çözdünüz mü?

Çözemedim şu an yükledim ve yine gözükmüyor
Emülator kullanıyorsanız silmeyin.
kullanmıyorum yani kullanamıyorum çöktüğü için,teşekkürler
merhabalar ben Virtualbox'ı denetim masaında da uygulamalarımda da göremiyorum ama windows 10 için silmem gerektiğini gösteren bir yazı çıktı önüme uygulamayı nerden bulabilirim bilginiz var mı sabahtan beri uğraşıyorum bulamazsam artık sıfırlıycam pcyi
Buldum!!!! şuan yükleniyor umarım sıfırlamamışsındır C diskinde programfiles a geliyorsun orda Dnplayerext2 diye birşey olacak onu silersen olacaktır bende oldu ^^

Son düzenleme:
Çözüm
Aynı sorun bende de vardı bilgisayarımda böyle bir uygulama olduğunu yeni fark ettim denetim masasında gözükmüyordu bende anladım ki direkt dosyalarını bulmak gerekiyordu.
Yukarı alıntıladığım yanıtını uyguladım program benden bir şey silmemi istemedi.

Buldum! Şu an yükleniyor umarım sıfırlamamışsındır C diskinde programfiles a geliyorsun orada dnplayerext2 diye bir şey olacak onu silersen olacaktır bende oldu ^^

Denedim bende böyle çözdüm. Oldu...

Yeni konular

Geri
Yukarı