VirtualBox'a macOS kurarken "bir dakika bile kalmadı" yazısında donuyor

makalidap

Centipat
Daha fazla  
VirtualBox üzerinde macOS kurulumunu tamamlamaya çalışıyorum ancak son aşamada takılı kalıyor. Kurulum ekranında "bir dakika bile kalmadı" yazısı var ve bu durum 40 dakikadır devam ediyor. Bu sorun neden oluyor olabilir, nasıl çözebilirim?

1681390895673.png

İlk gönderim bir de bu konularda yeniyim o yüzden özellikleri paylaşmamın gerektiğini ve paylaşmam gerekiyor hangi özelliklerin paylaşılacağını bilmiyorum. Eğer paylaşmam gerekiyorsa belirtir misiniz?

Sistem bilgilerim:
VirtualBox sürümüm 7.0,
Bilgisayar Lenovo İdepad Gaming 3,
İşletim sistemi Windows 11 64bit,
Ram 16GB,
İşlemci İntel Core 10300H,
Ekran kartı NVDIA GeForce GTX 1650.

Son düzenleme:
Hiç sorun yok benim de VMware'de başıma gelmişti gece yatarken açmıştım sabah kalktığımda kurulmuştu birazcık sürebiliyor acaba hangi versiyonu kurmaya çalışıyorsunuz ona göre yardımcı olalım.

Donmuyor hocam. İşlem uzun sürüyor. Çok detaylı aritmetik işlemleri yapıyormuş. 1 saat kadar sürer. Sabırla bekleyin. :) Bu bitince 2 defa daha restart yapıp kuruluma devam edecek.

Evet, dediğiniz gibi donma yokmuş. Yaklaşık 2 saatlik bir sürenin ardından kurulum tamamlandı. Sadece beklemem gerekiyormuş. Emek ve ilgileriniz için teşekkür ederim.

Birde forumda ilk gönderim olduğu için bilmiyorum bi yerden çözüldü falan demem gerekiyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı