VirtualBox'da you are an idiot virüsü çalıştırılırsa PC çöker mi?

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu virüsü merak ediyorum ancak ağır bir virüs. Arka arkaya aralıksız sekme açıyor ve You're an idiot diye bir şey çalıyor arkada. VirtualBox'da açmak istiyorum ama CPU GPU ve RAM'i dibine kadar sömürdüğü için korkuyorum, ana bilgisayara bir şey olur mu bunun üstünden?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

VirtualBox'da sanal makinenın kullanabileceği RAM ve CPU miktarını seçebiliyor musun? Eğer onu kısıtlayabilirsen maksimum sanal makine kapanır.

Adı üstünde VirtualBox. Bence bir şey olmayacaktır.

Yapacağı işlem sonuçta bilgisayar üstünde olacak ve açtığı her program için sistemi kullanacağı için mavi ekran yiyebilir.

Sanal makineye çok işlemci çekirdeği ve RAM vermezse sorun çıkmaz. En fazla VirtualBox yanıt vermez o zaman da kapatır yani.

Evet yukarıdaki mesajda bende onu dedim. Eğer kısıtlama seçeneği varsa maksimum o bölümü kullanır ve sanal makine kapanır.

Hocam ben 1 GB XP VirtualBox a bonzi buddy MEMZ ve youareidiot u aynı anda çalıştırdım ve sadece kastı.

Bu virüsü merak ediyorum ancak ağır bir virüs. Arka arkaya aralıksız sekme açıyor ve you're an idiot diye bir şey çalıyor arkada. VirtualBox'da açmak istiyorum ama CPU GPU ve RAM'i dibine kadar sömürdüğü için korkuyorum, ana bilgisayara bir şey olur mu bunun üstünden?

Ana bilgisayarınızın RAM ve vramının tamamını vermezseniz sıkıntı olmaz.

Youtube'da detaylı araştırma yapıp virüs bulaşmaması için virtualbox'u ayarlayabilirsiniz. 2GB Ram 2 2 ya da 2 3 çekirdek verebilirsiniz you are an idiot için.

Geri
Yukarı