Virüs bulaşma riski var mıdır?

Güvenlidir hocam sıkıntı yok.

Bu arkadaşa yardım etmenizi hiçbir şekilde doğru bulmuyorum bu atformda korsana destek yoktur.

Crackli After Effects yükledim. Kaspersky uyarı vs. vermedi ve görev yöneticisinde tek tehdit olarak gördüğüm şu uygulama çalıştı.
Node.js büyük ihtimal Adobe kaynaklı geldi ama güvenemedim

Konunuzu raporluyorum korsana destek yoktur

Bu arkadaşa yardım etmenizi hiçbir şekilde doğru bulmuyorum bu atformda korsana destek yoktur.

Konunuzu raporluyorum korsana destek yoktur.

Yıllarca Türk editörlerinin ekmeğini yiyen Adobe ve çoğu programın artık aynı işi görmesi vs bir yana Türkiye'de bu programa 250-300 euro verip kullanabilecek kişi yok. Editörlerin %70'i bu programı crack kullanıyor diğer %30 Microsoft pay indirimlerinde 30 TL'ye alanlar.

Korsana destek yoktur oyunu lisanslı şekilde aldığınızda bu sorularınız da ortadan kalkmış olur.
After effect 2019 sürümü ücretli şekilde bulunmuyor ya da ben bulamadım. 2022 var.
1675381158577.png

Yıllarca Türk editörlerinin ekmeğini yiyen Adobe ve çoğu programın artık aynı işi görmesi vs bir yana Türkiye'de bu programa 250-300 euro verip kullanabilecek kişi yok. Editörlerin %70'i bu programı crack kullanıyor diğer %30 Microsoft pay indirimlerinde 30 TL'ye alanlar.

After effect 2019 sürümü ücretli şekilde bulunmuyor ya da ben bulamadım. 2022 var.
Eki Görüntüle 1655308
o zaman bir sorun yok

Geri
Yukarı