Virüs ile ele geçirilmiş e-posta

rohatzzbabo

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayara Torrent'den oyun yuklerken virüs yedim. Kaspersky'da trojan vardı sildim ama bitmedi. Sonraki gün Instagram hesabım çalındı ve storyler atıldı. Bende bilgisayarı formatladım. Şimdi ben e-posta, Steam, Instagram hesaplarımı geri alırsam o adamlar hala içerde olurlar mı veya formatladıgım PC'ye tekrardan virüs bulaştırırlar mı?

Bilgisayara Torrent'den oyun yuklerken virüs yedim. Kaspersky'da trojan vardı sildim ama bitmedi. Sonraki gün Instagram hesabım çalındı ve storyler atıldı. Bende bilgisayarı formatladım. Şimdi ben e-posta, Steam, Instagram hesaplarımı geri alırsam o adamlar hala içerde olurlar mı veya formatladıgım PC'ye tekrardan virüs bulaştırırlar mı?
Geri alırsan erişemezler, şifreyi vs değiştir, 2 f.a doğrulama aç, hesaplarında oturumu tüm cihazlarda kapat.

Güncelleme: E postamı sildim, Steam'e postamı değiştirdim, Instagram epostamı değiştirdim ve bunların şifrelerini de değiştirdim. Hala hesaplarda olma ihtimalleri var mı? 2FA açmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı