Virüs kapma korkusu nasıl aşılır?

Dikkat edeceksin, her şeyi indirip şak diye açmayacaksın. Onun dışında virüs girse maks ne olabilir onu düşünüp önlemini alacaksın.

Uykularını kaçıracak kadar ne saklıyorsun bilgisayarda?
Oyun hesaplarim falan var geri alamam herkes çok abarttigimi düşünüyor ama rat yemekten cok korkuyorum zamaninda kesin yemisimdirde bu fakirde bisey yok diye adam kendi çıkmıştır

Virüsü açınca bilgisayarınız patlamayacak merak etmeyin. Kart bilgileri falan yoksa açabilirsiniz bir şey olmaz en kötü format. Sanal makine kullanın ya da.

Oyun hesaplarim falan var geri alamam herkes çok abarttigimi düşünüyor ama RAT yemekten cok korkuyorum zamaninda kesin yemisimdirde bu fakirde bir şey yok diye adam kendi çıkmıştır.

Steam Guard aktifse bir şey olmaz.

Steam Guard aktifse bir şey olmaz.

Aktif bütün önemli hesaplarda 2AD var ama RAT yemekten korkuyorum bütün görev yöneticisinde çalışan EXE'leri arastirdim kötü bir şey var midir diye

Aktif bütün önemli hesaplarda 2ad var ama RAT yemekten korkuyorum bütün görev yöneticisinde çalışan EXE'leri arastirdim kötü bir şey var midir diye.

Artık hayatınıza etki edecek seviyeye geldiyse bir destek alabilirsiniz.

Hocam biraz abartmadınız mı?
Çok belli güvenilir siteler var şu an burada isimlerini veremem fakat ufak bir araştırmayla bulabilirsiniz. Oradan virüs kapma şansınız olmuyor. Sadece ufak googlelamanız lazım.
Biliyorum ama cracka tövbe ettim hele bu sitede okuyunca virüs secenekleri çoğalıyor

Korkma bu kadar sana tavsiyem ufak bir virüs kodlamayı öğren. 2-3 günde öğrenip virüslerin çalışma mantığını az çok kavrarsın bu sayede korkunu aşarsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…