Virüs kapma korkusu nasıl aşılır?

• Konuyu başlatan Fabi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 693
Sakınan göze çöp batar. Bedavaoyunindirkesinliklevirussuz.com gibi sitelerden indirmediginiz sürece virüs falan yemezsiniz.
Tarayıcıya bile girmemeye calisiyorum steam epic games discord Kaspersky indirdim baskada indirmedim 1 aydan beri böyle

Şu lanet olası ses.
Cok indirdim pes 17 13 15 yok efendim fifa cart curt ama simdj inanilmaz korku var

Dikkat edeceksin, her şeyi indirip şak diye açmayacaksın. Onun dışında virüs girse maks ne olabilir onu düşünüp önlemini alacaksın.
Önlemi almaya çalışıyorum ama bi gün acinca bütün hesaplad gitmis olmasindan korkuyorum

Diskini ikiye bölüp Dual boot Windows kur, birine cracli oyunlarını yüklersin diğerine lisanslı.

Aslında seni anlayabiliyorum. Teknoloji çağındayız. Günümüzde veri hırsızlığı olayları çok fazla. Eskiden böyle değildi. Ne kadar dikkat edersen et bir hata pahalıya mâl olabiliyor. Dikkat etmekten zarar gelmez ama bu derecede takıntı yapmak seni yıpratır. Bekara koca boşamak kolaydır ama karakter olarak takıntılı biriysen bunun önüne bir şekilde geçmen gerek. Kafanı dağıtacak bir şeyler bul. Bilgisayar başında gerektiğinden fazla vakit geçirme. Hayatta ne büyük sıkıntısı olanlar var. En büyük derdin bu olsun...

Bir formata giden bir şeye bu kadar stres fazla. Virüs istemezsen Linux'a geç kafa rahatlar.
Düşünüyorumda alışabilirmiyim bilmiyorum

Aslında seni anlayabiliyorum. Teknoloji çağındayız. Günümüzde veri hırsızlığı olayları çok fazla. Eskiden böyle değildi. Ne kadar dikkat edersen et bir hata pahalıya mâl olabiliyor. Dikkat etmekten zarar gelmez ama bu derecede takıntı yapmak seni yıpratır. Bekara koca boşamak kolaydır ama karakter olarak takıntılı biriysen bunun önüne bir şekilde geçmen gerek. Kafanı dağıtacak bir şeyler bul. Bilgisayar başında gerektiğinden fazla vakit geçirme. Hayatta ne büyük sıkıntısı olanlar var. En büyük derdin bu olsun...
Eğlenirken aklima gelince moralim bozuluyor hemen arastirmaya başlıyorum değerli yorumunuz için teşekkür

Dostun çok fazla kafana takıyorsun takma kafama eki çalışmayan bilgisayarımda şimdi 50 tame virüs vardır ama bu kadar kafama takmıyorum virüs taraması yapman yeterli gerisini takma kafana.

Dostun çok fazla kafana takıyorsun takma kafama eki çalışmayan bilgisayarımda şimdi 50 tame virüs vardır ama bu kadar kafama takmıyorum virüs taraması yapman yeterli gerisini takma kafana.
Tam böyle rahatlıyorum acaba ağa virüs bulaşmışmidir geliyo aklima modem arayüzü sifreside yok yarin onu alicam bi modem arayüzünu kurcaliyacam

Tam böyle rahatlıyorum acaba ağa virüs bulaşmış midir geliyor aklima modem arayüzü sifreside yok yarin onu alacağım bir modem arayüzünu kurcaliyacağım.

Bak dostum bu işler için belirli programlar var o programları kur tarat varsa virüs iler kafana takma seni anlıyorum bende öyleydim.

ESET öneririm.

Geri
Yukarı