Virüs mü yedim?

Kaspersky taraması yapar mısınız?
Kaspersky'da iyidir tabii, lakin ücretsiz en iyi AV BitDefender. Dolayısıyla BitDefender ücretsiz tarama yapmak isteyen için daha iyi olur, ücretli isteyen Norton360 ile yapabilir. İnsanların Kaspersky ve Malwarebytes taraması yap şeklinde aynı cevapları biraz uygun olmayabiliyor bazı durumlarda.

BitDefender ne oluyor tam olarak?
Ücretsiz en iyi Anti-virüs diyebilirim.

Font değiştiren virüs mü varmış? Anlık ekran kartı sürücü hatası bile olabilir ama yinede kuvvetli bir antivirüs le tarasan iyi olur. Windows Defender öylesine bir antivirüs, antivirüs bile denemez.

Kaspersky'da iyidir tabii, lakin ücretsiz en iyi AV BitDefender. Dolayısıyla BitDefender ücretsiz tarama yapmak isteyen için daha iyi olur, ücretli isteyen Norton360 ile yapabilir. İnsanların Kaspersky ve Malwarebytes taraması yap şeklinde aynı cevapları biraz uygun olmayabiliyor bazı durumlarda.

Ücretsiz en iyi Anti-virüs diyebilirim.
Evet doğrudur. Kaspersky'ın belirli bir deneme süresi var diye biliyorum. (Yanlışam düzeltin)
Şu ana kadar hiç Malwarebytes kullanmadım bu yüzden önerilerde onu önermiyorum.
Kaspersky'ı şu anda mobil cihazımda kullanıyorum, memnunum. İnsanlar da diğer kişilere önerdiği için antivirüs önerisi vb. programlarda Kaspersky öneriyorum.
Forumda Norton360'ı ilk kez sizden duyuyorum. Yeni bir yazılım mı?
İnsanlar neden Kaspersky ve Malwarebytes önerilerine uygun bulunuyorlar?

Defender yerine BitDefender ile tarama yapar mısın? Son zamanlarda dışarıdan yükleme yaptın mı?
yapmadım
Botnet'e girmiş olabilirsin.
girmedim
Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yapın, eklenti kullanıyorsanız belki ondan kaynaklı bir sorunda olabilir. Hemen tek bir şey olunca virüsten şüphelenmek garip.
dendim sorun cıkmadı demekki virüs yokmuş

Geri
Yukarı