Virüs nasıl kaldırılır?

O virüs bandede vardı hala olmadıysa Norton 360ı crackli indirip hesap aç ve deneme aktif olur sonra Norton sitesinde hesabına giriş yap gerçeği indirmeden
Bu tür heyecanlara gerek yok. Zararlı değil reklam zararlısı ve bu bulşamadan engellenen bir zararlı. Bir şey yapmasına gerek yok.
Siz illegale yönlendirme yapıyorsunuz daha çok zararlı bulaşssın diye :)

Crack kötü bir şey değil adam denemenin setup. Exesini vermiş onu indirdim hesap açtım aldım yani crack kullanmak zaten iyi bir şey değil.

Hangisi doğru :) Dediğiniz yanlış bir şey ve kötü bir şey bilmeyen kişilerde.
Cracki kullanmıyacakki crackden hesap oluşturacak ve Norton’un sitesinden hesaba giriş yapıp indirecek yani crack kullanmayacağız cracke güvenmiyorsa sanal makineye indirsin ordan oluştursun hesabı
@Murat5038 bunu oku en güvenlsini söyledim.

@Murat5038 bunu oku en güvenlsini söyledim.

En güvenlisi diye bir şey yok İlter, Crack indirmek zararlı içerir çoğunluğu. Zararlı bir şeyi kısa süreli veya uzun süreli çalıştırmanın bir farkı yok. Çalıştırmak yeterli. Bunun güvenli bir taarafı yok anlayın artık.
Diğer anlamanız gereken nokta Norton'un ücretli sürümlerini illegal şekilde kullanmak gerekmiyor. Ücretsiz sürümleri var işlla Norton kullanmas gerekiyorsa. Buna dair bir zorunluluk yok başka bir sürü AV şirketi var.
Ayrıca anlamanız gerkeen 3. nokta zaten zararlıyı tespit etmiş konuda, başka bir AV'ye gerek yok. AV zaten engellemesini yapıyor. Silinmesi gerekeni de silebiliyor.

Geri
Yukarı