Bilgisayardan virüs nasıl kaldırılır?

Temiz kurum yapacağım derseniz fikrinize saygı duyarım.

Eğer yapmam diyorsanız bu araç ile virüsleri temizlemeyi deneyebilirsiniz.

Hocam virüs programı açamıyorum direk kapanıyor güvenli moda alıp AdwCleaner'le tehtidleri sildim ama hala aynı.

Anladığım kadarıyla dosyalar silinmiyor doğru mu?
Virüsü bulamıyorum hocam

Anladığım kadarıyla dosyalar silinmiyor doğru mu?

Bu bilgisayara basınca rdpwrap diye bir dosya görüyorum bir de siliyorum fakat geri geliyor.

Hangi virüsler vardı? Modem saldırısı olur mu ikimize de bana bir konuda öyle dendi virüsü hallettim ama modemden korkuyorum şimdi konu da açamıyorum sürem var.

Hangi virüsler vardı? Modem saldırısı olur mu ikimize de bana bir konuda öyle dendi virüsü hallettim ama modemden korkuyorum şimdi konu da açamıyorum sürem var.

Hocam bu nedir bir bilginiz var mı RAT falan mı yüklendi PC'ye.

Defender da trojen cıktı sildim fakat bişey değişmedi

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 10
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sistemini kontrol ediyorlar yanlış anlamadıysam uzaktan kontrol uygulaması.

Evet dediğim doğru çıktı.

Hocam virüs programı açamıyorum direk kapanıyor güvenli moda alıp AdwCleaner'le tehtidleri sildim ama hala aynı.
Kaspersky Rescue Disk kendi işletim sisteminde virüs taraması yapmaktadır. Eğer başka bilgisayarınız varsa USB belleğe ISO dosyasını yazdırıp programı kullanabilirsiniz.

Sistemini kontrol ediyorlar yanlış anlamadıysam uzaktan kontrol uygulaması.

Evet dediğim doğru çıktı.

Çaresi nedir hocam.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    95,3 KB · Görüntüleme: 6
Sağlayamaması lazım dosyaları buluta yedeklemis olması lazım fişi çekerdim ben bekletirdim flash alana kadar sonra yapardım.

Dosyaları yedeklemesi bile erismesine imkan vermez yanlış oldu.

Sağlayamaması lazım dosyaları buluta yedeklemis olması lazım fişi çekerdim ben bekletirdim flash alana kadar sonra yapardım.

Dosyaları yedeklemesi bile erismesine imkan vermez yanlış oldu.

Şu an PC'yi sıfırlıyorum belki bir umut başımdan saharım elemanı 😃 sıfırlayınca durum güncellemesi yaparım teşekkürler herkese.

Geri
Yukarı