Çözüldü Virüs nasıl temizlenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RUSTfgh

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows Defender bu hatayı veriyor ve arada CMD ekranı açılıyor. Nasıl virüsü silerim.

Dosya Ekleri

• 1638989251704.png
    1638989251704.png
    18,2 KB · Görüntüleme: 153
  • 1638989296326.png
    1638989296326.png
    11 KB · Görüntüleme: 138
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben sizin amacınızı anlamadım. Bilgisayarınızda virüs var farkında mısınız? Kaspersky yükleyip tam tarama yaptırıp virüsler silindikten sonra hesap şifrelerinizi vs. değiştirmeniz gerekiyor bilgileriniz çalınmış olabilir.

Hocam ben sizin amacınızı anlamadım. Bilgisayarınızda virüs var farkında mısınız? Kaspersky yükleyip tam tarama yaptırıp virüsler silindikten sonra hesap şifrelerinizi vs. değiştirmeniz gerekiyor bilgileriniz çalınmış olabilir.

Hocam virüsleri sildi AVG şimdi Windows Defender açılmıyor onla uğraşıyorum.

Dosya Ekleri

• 1638991018781.png
    1638991018781.png
    12,1 KB · Görüntüleme: 14
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu deneyin.

Çözüm
Hocam çok bilgim yok bu konularda ancak bildiğim kadarıyla Kaspersky anti virüs ancak Malwarebytes anti-malware. İkisinin arasında fark var diye biliyorum. Bu yüzden Kaspersky ile tarama yapmanızı istedim. Önce virüslerden kurtulduğunuza emin olun bence gerisini sonra çözersiniz.

Geri
Yukarı