Virüs programı önerisi

Sefkan

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da gördüğünüz gibi arkadaşlar fiyatına bakmaksızın en iyi virüs programı sizce hangisidir,hangisini önerirsiniz?
Teşekkürler.

Nasıl oldu peki? Ben de bu arala diken üstünde olan bir Defender kullanıcısıyım da.
İnternetten indirdiğim bir dosyayı çalıştırdım. Önce Defender ile tarattım virüs bulmadı sonra çalıştırdım. Virüs farklı farklı yerlere kopyalanmış. Virüsü sonradan buldu ama silemedi. Bende Kaspersky AV ve Malwarebytes'ı kurdum. 5 - 6 tane virüs buldum ve sildim.

İnternetten indirdiğim bir dosyayı çalıştırdım. Önce Defender ile tarattım virüs bulmadı sonra çalıştırdım. Virüs farklı farklı yerlere kopyalanmış. Virüsü sonradan buldu ama silemedi. Bende Kaspersky AV ve Malwarebytes'ı kurdum. 5 - 6 tane virüs buldum ve sildim.
Bu aralar ben de tedirginim Chrome'u kullanırken bilgisayarda donma ve kasmalar oluyor da.

Bu hafta içerisindeki 9. antivirüs önerisi konusu.

Bu hafta içerisindeki 9. antivirüs önerisi konusu.

İllallah geldi 😕

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı