Virüs programı sorunu

346003

Centipat
Yer
İstanbul
Merhaba bir roleplay sunucusuna girmek için Launcher gerekiyordu bunu indirdim kurdum virüs Total ve kaskersky antivirüs olarak algılamadı fakat Launcher'de bir yasal uyarı var Launcher'ımızdaki anti-cheat programı sadece 3. parti yazılımların tespitinde işlemin URL, dosya yolu, ve yanında IP adresiniz şeklinde log oluşturur ve sadece yönetim ekibimizin görebileceği bir yerde depolar diyor. Şimdi virüs programı ile tarattım fakat bu bilgilerimi görebilir mi ya da silip format atmalı mıyım? Bir de bilgisayarımda C, D olarak 2 disk var birisi SSD birisi HDD eğer virüs ise format atsam düzelir mi yoksa D diskine sıçrar mı nasıl öğrenebilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

'sadece 3. parti yazılımların tespitinde işlemin URL, dosya yolu, ve yanında IP adresiniz şeklinde log oluşturur ve sadece yönetim ekibimizin görebileceği bir log oluşturur'

Bu bir virüs değil, sözleşme. Keylogger ile karıştırmışsınız fakat yasal olarak launcherı sildiğiniz halde bilgisayarınızdan veri toplayamazlar.

'Sadece 3. parti yazılımların tespitinde işlemin URL, dosya yolu, ve yanında IP adresiniz şeklinde log oluşturur ve sadece yönetim ekibimizin görebileceği bir log oluşturur'

Bu bir virüs değil, sözleşme. Keylogger ile karıştırmışsınız fakat yasal olarak Launcher'ı sildiğiniz halde bilgisayarınızdan veri toplayamazlar.

Emin olamadım şimdi sileceğim de acaba format atsam mı yine de yoksa sadece sileyim mi?

Geri
Yukarı