Virüs takıntım geçmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Farklı programlarla taratmışsınız. Daha da bir şey olmaz. Eğer çok korkuyorsanız format atabilirsiniz.

Arkadaşlar, kardeşimin o korsan oyun indirdiği günden beri rahat değilim. Bilgisayarı her açışımda içimde bir korku oluyor. Virüs varsa ağdaki diğer cihazlara bulaşır diye korkuyorum ama içimde rahat olmamı söyleyen bir his var.
Kaspersky, Malwarebytes ve Hitman Pro ile tarama yaptım ama hala rahat değilim.

Zaten Kaspersky, Malwarebytes ve Hitman Pro ile taratmışsın hiç endişelenmene gerek ama hala için rahat etmiyorsa format at işini sağlama al.

Arkadaşlar, kardeşimin o korsan oyun indirdiği günden beri rahat değilim. Bilgisayarı her açışımda içimde bir korku oluyor. Virüs varsa ağdaki diğer cihazlara bulaşır diye korkuyorum ama içimde rahat olmamı söyleyen bir his var.
Kaspersky, Malwarebytes ve Hitman Pro ile tarama yaptım ama hala rahat değilim.

Bilinmeyen sitelerden indirmediği sürece problem olmaz bence. Uzun zaman Torrent kullandım bir sıkıntı çıkmadı virüs bulaşmadı.

Veya Kaspersky Rescue Disk ile taratın bilgisayarınızı. Bir şey varsa kesin olarak bulabiliriz.

Virüs olsaydı siz bu konuyu yazana kadar bulaşırdı zaten. İçiniz rahat olsun. Ayrıca tarama da yapmışsınız.
Keylogger ile değerli bilgi gelene kadar bekleyebilir.
Eğer yapan çok kişiye bulaştırdıysa çok az kazabilir.
Daha neler olabilir.

Kaspersky'ı 1-2 yıldır kullanıyorum şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım, güvenilir bir Anti-Virüs programıdır. Rahat ol ve bilmediğin sitelerden bir şeyler indirme sıkıntı olur.

Benim bilgisayar virüslere karşı bağışıklık kazandı artık, ne kullanırsam kullanayım bir şey olmuyor 🤣 Şaka bir yana indirilen site/ler ile alakalı. Hayatımda virüs taratma olayı 2 elimi geçmez.. AV dahi kullanmıyorum, gerekirse de tarayıp siliyorum programı.

Format tavsiye ederim.

Korsandan uzak durun. Güvenilir bile olsa korsan bu, hak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı