Bilgisayara virüs bulaştı

Kedyysss

Centipat
Daha fazla  
Discord canary Update için admın ısteğı ıstedı baktım; "--process" bir şey bir şey yazıyordu. Bende ızın vermedım ılk hiç ıstememıştı sonra hiçbir şey açamadım bende reset attım ve mavı ekran verdı. Contınue dedım ve sonra açtığımda Kaspersky bu raporu verdı ve vırusun adı hoaxlı bir şeydi. Lutfen yardım edın bilgisayarımda bır sürü bılgım var.
Olay: Nesne işlenmedi.
Kullanıcı: DESKTOP-Q3MI89M\btggu
Kullanıcı tipi: Etkin kullanıcı.
Uygulama adı: RuntimeBroker.exe
Uygulama yolu: C:\Windows\System32
Bileşen: Dosya antivirüsü.
Sonuç açıklaması: İşlenmedi.
Nesne türü: Dosya.
Nesne adı: 48670eb. MSI.
Nesne yolu: C:\Windows\Installer

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende ızın vermedım ılk hiç ıstememıştı sonra hiçbir şey açamadım bende reset attım ve mavı ekran verdı. Contınue dedım ve sonra açtığımda Kaspersky bu raporu verdı

Reset atmak neyi değiştiriyor? Size zararı olmakdan başka bir şey etmemişsiniz yine kullanıcı hatası.
Kaspersky tespit ettiğinde işlemin tamamlanmasını bekleyin kafanıza göre bilgisayara dokunmayın, müdehale etmeyin işlem bitene kadar.

Reset atmak neyi değiştiriyor? Size zararı olmakdan başka bir şey etmemişsiniz yine kullanıcı hatası.
Kaspersky tespit ettiğinde işlemin tamamlanmasını bekleyin kafanıza göre bilgisayara dokunmayın, müdehale etmeyin işlem bitene kadar.
Kusura bakmayın ama bütün bilgisayar kullanan kişiler Recep Baltaş ya da sen değilsin. Olmuş bitmiş bir olaya çok tepki veriyorsunuz yapmayın.

Şu an bilgisayar ile mavi ekran almıyorsanız Kaspersky ile tarama yapın ve bulunan virüsler silinsin. İçin rahat etmezse farklı AV programları kullanabilirsin.

Kusura bakmayın ama bütün bilgisayar kullanan kişiler Recep Baltaş ya da sen değilsin. Olmuş bitmiş bir olaya çok tepki veriyorsunuz yapmayın.
Bunu bilmek için prof. olmaya gerek yok. İşlem bitene kadar dokunmayın bilgisayar kurallar araındadır. Bunun için yazılımlar bile uyarıyor. Bunun açıklaması işgüzarlıktır. Boşuna anlamamakla dem vurmayın.

Bunu bilmek için prof. olmaya gerek yok. İşlem bitene kadar dokunmayın bilgisayar kurallar araındadır. Bunun için yazılımlar bile uyarıyor. Bunun açıklaması işgüzarlıktır. Boşuna anlamamakla dem vurmayın.
İşlem bitmeden reset attım falan dediğini ben göremiyorum? Herhalde gözlük falan takmadım yani. :D Saygı duyduğum birisinin ama lütfen insanları böyle yargılama.

Discord canary Update için admın ısteğı ıstedı baktım; "--process" bir şey bir şey yazıyordu. Bende ızın vermedım ılk hiç ıstememıştı sonra hiçbir şey açamadım bende reset attım ve mavı ekran verdı. Contınue dedım ve sonra açtığımda Kaspersky bu raporu verdı ve vırusun adı hoaxlı bir şeydi. Lutfen yardım edın bilgisayarımda bır sürü bılgım var.
olay: Nesne işlenmedi.
Kullanıcı: DESKTOP-Q3MI89M\btggu
Kullanıcı tipi: Etkin kullanıcı.
Uygulama adı: RuntimeBroker.exe
Uygulama yolu: C:\Windows\System32
Bileşen: Dosya antivirüsü.
Sonuç açıklaması: İşlenmedi.
Nesne türü: Dosya.
Nesne adı: 48670eb. MSI.
Nesne yolu: C:\Windows\Installer

Kaspersky zaten kaldırdıysa sorun yok ama hâlâ virüs olduğunu düşünüyorsanız bir sistem bir süre sonra kapanıyorsa MBAM'le tarama yapın (MBAM'le yapın dememin sebebi Kaspersky'da tam tarama çok uzun sürüyor)

ben reset atmadım kaspersky reset attı ve şu şu system32 dosyalarından bazıları yoktu

Yeni konular

Geri
Yukarı