Virüs ve tehdit koruması açılmıyor

okyanusaca

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Bilgisayarımda daha önce "Virüs ve tehdit koruması" seçeneği vardı. İstediğim zaman aktif ya da pasif hale getirebiliyordum. Ama şu an bilgisayarım böyle bir seçenek dahi yok.

Yani virüs tehdit korumasını kapatmak istediğimde bunu yapamıyorum.

Bunun için ne yapabilirim?

Yok derken nasıl yok hocam? Başka anti-virüse sahip misiniz? Bazıları kapatıyor Defender'ı çünkü.
Teşekkür ederim. Evet hiç virüs koruma programı yok bilgisayarımda. Daha önce "virüs ve tehdit koruması" olarak arattığımda, oradan açıp kapatabiliyordum.

Şu an böyle bir seçenek yok
Virüs ve tehdit korumasını açmaya çalıştığımda şu uyarıyı alıyorum:

"BT yöneticiniz bu uygulamanın bazı alanlarına sınırlı erişime sahip ve erişmeye çalıştığınız öğe kullanılamıyor. Daha fazla bilgi için BT yardım masasına başvurun"
Yardımcı olabilirseniz çok memnun olacağım :(

Son düzenleme:
Teşekkür ederim. Evet hiç virüs koruma programı yok bilgisayarımda. Daha önce "virüs ve tehdit koruması" olarak arattığımda, oradan açıp kapatabiliyordum.

Şu an böyle bir seçenek yok
Virüs ve tehdit korumasını açmaya çalıştığımda şu uyarıyı alıyorum:

"BT yöneticiniz bu uygulamanın bazı alanlarına sınırlı erişime sahip ve erişmeye çalıştığınız öğe kullanılamıyor. Daha fazla bilgi için BT yardım masasına başvurun"
Yardımcı olabilirseniz çok memnun olacağım :(
Bir kaç konuya baktım ve konuların hepsinde 3. parti anti-virüs yazılımları nedeniyle olduğunu gördüm, özellikle de Avast'tı. Ben biraz daha araştırma yapıp size döneceğim.

Bir kaç konuya baktım ve konuların hepsinde 3. parti anti-virüs yazılımları nedeniyle olduğunu gördüm, özellikle de Avast'tı. Ben biraz daha araştırma yapıp size döneceğim.
Avast için baktım ve böyle bir program bulamadım bilgisayarımda.

Ben sizin cevabınızı bekleyeceğim

Çok teşekkür ediyorum

Geri
Yukarı