Virüsler silinmeli mi onarılmalı mı?

*!!NIGHT!!*

Hectopat
Daha fazla  
İlk olarak Kaspersky ile tarama yaptım başta 500.000 dosya taradı ve 3 tane buldu. Bu üçü de onarılmadı diye mesaj geldi ve kaldıramadım. Sonra bir daha tarama yaptım bu sefer 350.000 dosya taradı. Bundan hiç virüs çıkmadı. Hatta ilk taramada tamamen taranmadı. %99 da iken bir yerde takıldı ve o uygulamayı tek başına taradım. Yine taranmadı. Sonra bir anda yok oldu. Şimdi de Malwarebytes ile taradım 4 tane buldu karantinaya aldı. Karantinadaki virüsleri silmeli miyim yoksa onarmalı mıyım? Ayrıca Kaspersky'ın onaramama işlemi hakkında ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüslü olarak uyardığı bazı dosyalar, genellikle korsan oyunlarda görülür ve o dosya silinir ise oyun açılmaz. Silmez iseniz virüs bilgisayara ciddi zararlar verebilir ve bu zarar format atmaya kadar sürükler. HitmanPRO ile bilgisayarınızı taratın.

Onaramadı demesi var olan cihazı çıkarı tekrar takıldıysa koptuysa bağlantısı bu uyarıyı verebilir. Şifreli veya farklı durumlarda verebilir imzamdan sistem tarama 1 sonucunu bir paylaşın bakalım.
MBAM log kaydını da paylaşın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı