Virüslü BAT dosyası sistem verilerini siliyor

1. Niye hile yapmaya çalıştın ki, oynaya oynaya profesyonel olmaya çalış.
2. Bir dosyayı uzantısına, adına filan bakmadan çalıştırmanız beni çok şaşırttı.
3. Her zaman PC'nde bir anti-virüs yazılımı olsun.
4. 3. Parti yazılımlar YÜKLEME

Konu o değil şimdi bunu söyleyen herkese gereksiz mesaj kategorisinden ban vermesi için moderatörü sahneye çağırıyorum.
@Ali Güngör
@Emre C
@Recep Baltaş.
Niye insanlar illegal yazılımlara tepki vermesin mi? Belli ki yaranız var ve gocunuyorsunuz ayrıca çözüm sunulmuş, gereksiz mesajdan siz ban yemeyin de.

Moderatörlerde hileye destek vermiyor. Konuyu açanın arkadaşı akrabası falan mısınız? :D

Hileye destek vermiyor olabilirler fakat kural ortada.

1615055014252.png

Niye insanlar illegal yazılımlara tepki vermesin mi? Belli ki yaranız var ve gocunuyorsunuz ayrıca çözüm sunulmuş, gereksiz mesajdan siz ban yemeyin de.

Hocam tepkilerini yazmadan kendi içlerinden verebilirler bu konuyu açan arkadaş neden açmış çözüm bulayım diye siz ne yapıyorsunuz neden hile kullandın iyi olmuş diyorsunuz.
Hileye karşı gelmemizde bir sıkıntı göremiyorum. Sizde mi yararlanıyorsunuz yoksa hilelerden. Hahahah.

Keşke Among Us'ta hile yapmayı denedim elimde patladı fidye virüsü bulaşmıştı ama silebilmiştim.

Hocam tepkilerini yazmadan kendi içlerinden verebilirler bu konuyu açan arkadaş neden açmış çözüm bulayım diye siz ne yapıyorsunuz neden hile kullandın iyi olmuş diyorsunuz.
Herkes aynı tepkiyi verdiğine göre demek ki yanlış olan birşeyler var, dahası çözüm sunulmuş dediğim gibi, konuyu açan arkadaş uygularsa kurtulur virüsten.

Azarlamassan yine aynısını yapacaklar hocam. Akıllanmaları için diyoruz herhalde boş ağız konuşmuyoruz.

Geri
Yukarı