Virüslü dosya yönetici olarak çalıştırıldıktan sonra ne yapmalı?

Hayır yapma. Beni dinle acilen şifreni yenile ve 2FA aç. Sen formatı atana kadar adam hesaplarına erişecek dedim ya şifrelerin adamda istersen PC'yi camdan at adam zaten alacağı verileri aldı. Acilen yenile şifrelerini sonra format at.

Tamamdır o zaman yenileyebildiğim kadarını yenileceğim şimdi sağ olun.

Hayır yapma. Beni dinle acilen şifreni yenile ve 2FA aç. Sen formatı atana kadar adam hesaplarına erişecek dedim ya şifrelerin adamda istersen PC'yi camdan at adam zaten alacağı verileri aldı. Acilen yenile şifrelerini sonra format at.
Şifresini format atmadan yenilirse yeni şifreden haberi olacaktır zaten RAT sahibinin.

Şifresini format atmadan yenilirse yeni şifreden haberi olacaktır zaten RAT sahibinin.
farklı bir cihazdan yenilersem?

Hocam bir de internet bağlantısını kesiyim mi tamamen nasıl kesebilirim bir de?

Farklı bir cihazdan yenilersem?

Hocam bir de internet bağlantısını kesiyim mi tamamen nasıl kesebilirim bir de?

İnterneti kesince nasıl yenileme yapacaksınız? Farklı cihazdan misal telefondan yapılabilir. Ancak Microsoft hesabınız varsa o PC'den yapılır. Aynı şekilde discord falan da pc den yapılır.

Siz beni mi anlamıyorsunuz ben mi anlatamıyorum virüs gitti adam zaten virüsü sildi şu an sadece karşıdaki adamda şifreler var biz şifreleri yenileyelim ki adam girince şifre yanlış desin. Tek tek anlatayım mı?

İnterneti kesince nasıl yenileme yapacaksınız? Farklı cihazdan misal telefondan yapılabilir. Ancak Microsoft hesabınız varsa o PC'den yapılır. Aynı şekilde Discord falan da PC'den yapılır.

Hocam az önce Discord şifremi telefondan sıfırladım Discord'da bağlantı kesildi ancak az önce baktım tekrar aktif nasıl böyle bir şey olabilir?

İnterneti kesince nasıl yenileme yapacaksınız? Farklı cihazdan misal telefondan yapılabilir. Ancak Microsoft hesabınız varsa o PC'den yapılır. Aynı şekilde Discord falan da PC'den yapılır.
Discord ve Microsoft hesabının şifresinin değişmesi için o PC de olmasına gerek bilgileri bildiği sürece. Ben telefonumdan değişmiştim şifrelerimi.

Discord ve Microsoft hesabının şifresinin değişmesi için o PC de olmasına gerek bilgileri bildiği sürece. Ben telefonumdan değişmiştim şifrelerimi.

Hızlı bir şekilde yapmalıyız.

Hocam az önce Discord şifremi telefondan sıfırladım Discord'da bağlantı kesildi ancak az önce baktım tekrar aktif nasıl böyle bir şey olabilir?

2FA aç hiçbir cacık yapamaz.

Hocam o işi başka cihazdan yapması lazım, adamın bilgisayarında virüs var tam tarama yapana kadar ki sistemini bilmiyorum; ama benim 6700XT'li sistemde bile 2 saate yakın sürüyor. Yani demem o ki tam tarama yapana kadar tüm hesapları uçacak zaten.

Geri
Yukarı