Virüslü flash'ı biçimlendirdikten sonra dosyaları kurtarırsak virüsler geri gelir mi?

Alpaslan64

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar iyi akşamlar. Benim önemli bir sorunum var. Flash bellek içinde çokça dosya vardı. Kırtasiyede virüs bulaşmış ve dosyalar gitmiş. Bende biçimlendirdim. İzlediğim videolarda geri kurtarılıyor ama benim sorum şu: Ben dosyaları geri kurtarmak istersem virüsler geri gelir mi? Yardımlarınızı bekliyorum.

Geri gelir. Virüs bir program. Eğer diğer programlar da geri getiriliyorsa virüste geri gelir. Kaspersky, ESET, F-Secure, Bitdefender programlarından bir tanesi ile USB belleği taratıp sil virüsü.

Geri gelir. Virüs bir program. Eğer diğer programlar da geri getiriliyorsa virüste geri gelir. Kaspersky, ESET, F-Secure, Bitdefender programlarından bir tanesi ile USB belleği taratıp sil virüsü.
PC'de hazır kurulu olan MC Security Essential vardı. Onunla taratıp sildim. 2 defa biçimlendirdim. İçindekiler önemliydi. Kurtarabilme şansımız yok mu hiç?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı