Virüslü Olabilecek Fash Belleği Taktığımda Bilgisayara Bulaşır mı

Herhangi bir anti'nin sandbox'unda çalıştır USB'yi.

Zaten tam zamanlı aktif çalışan bir anti, virüsü USB'yi taktığın an görüp, silecektir.
Tamam o zaman, çok teşekkürler:). Bu arada hangi formatta biçimlendirmemi önerirsiniz, kısayol ya da taşınabilir exe dosyası atacağım.

Live linux bir sistem ile hiçbir zararlı bulaşmadan biçimlendirebilirsin. BIS ile de sorun yaşamazsın içindeki zararlıları bilinmese de aktif şekilde etkileşim olursa engelleyecektir. Farklı birşey yapmana gerek yok bunlardan başka.

Live linux bir sistem ile hiçbir zararlı bulaşmadan biçimlendirebilirsin. BIS ile de sorun yaşamazsın içindeki zararlıları bilinmese de aktif şekilde etkileşim olursa engelleyecektir. Farklı birşey yapmana gerek yok bunlardan başka.
Merhaba. Çok teşekkür ederim, elimde Live Linux olarak BD Rescue CD 2 var. HDD ile etkileşip bulaşabilir mi acaba, bir de hangi formatta biçimlendireyim sizce? Taşınabilir exe atacağım içine. Tekrardan teşekkürler ve iyi günler.

Merhaba. Diskten virüs çıkmadı, şu anda biçimlendiriyorum şu şekilde. Varsayılan FAT32 idi ama ben sizin tavsiyelerinizle NTFS yapıyorum ama hızlı biçimlendirme değil. Bir şey olur mu? Teşekkür ederim.
PicsArt_10-02-06.17.29.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı