Virüslü SD kart bilgisayara takıldığında virüs bulaştırır mı?

Alperen_51

Picopat
Daha fazla  
SD kartımı virüslü PC'ye taktım ama SD kart okuyucu sanırım bozukmuş SD kartı okumadı bilgisayar. SD kartıma gene de virüs bulaşmış mıdir? Çünkü içinde 700 falan fotoğraf vardı. Birçoğu artık açılmıyor. Virüs bulaşıp fotoları bozmuş olabilir mi?

Bulaştına emin değilim çünkü PC okumadı ya okuyucu bozuk ya da virüsden okumadı eğer okuyucu bozuksa bulaşmamıştır değil mi?

Hocam bozuk ise temas olmaz bulaşmaz. Çalışmayan elektrik gitmeyen şeyden nasıl bulaşsın. Ha hocam siz de her ihtimale karşı bunu sisteminize kurun.

Hocam bozuk ise temas olmaz bulaşmaz. Çalışmayan elektrik gitmeyen şeyden nasıl bulaşsın. Ha hocam siz de her ihtimale karşı bunu sisteminize kurun.

Acaba virüs falan okuyucuyu bozmuş olabilir mi diye sordum reis.

Reis işte eskiden çalışıp çalışmadığını bilmiyorum bilgisayarda 4 yıllık falan, şüphem resimler vardı bayağı telefona taktım kartı bayası açılmıyor.

Benim de artık çoğu açılmıyor 4 GB SD kartım vardı SD karttan alıp telefon veya PC'ye aktarsaydınız keşke yaşadıklarınızın bire bir aynısını bende yaşadım fotoğraflar açılmıyor yani kart hasar görmüş koparabildiğinizi kopartıp yeni bir flash bellek alın derim. Telefon üzerinden sağlamları kopyalayın, büyük ihtimal sorun SD kartta.

Benim de artık çoğu açılmıyor 4 GB SD kartım vardı SD karttan alıp telefon veya PC'ye aktarsaydınız keşke yaşadıklarınızın bire bir aynısını bende yaşadım fotoğraflar açılmıyor yani kart hasar görmüş koparabildiğinizi kopartıp yeni bir flash bellek alın derim. Telefon üzerinden sağlamları kopyalayın, büyük ihtimal sorun SD kartta.

İnşallah karttandır. Fotolarım yedeği var benim korkum virüsün fotoları alıp kullanması.

Geri
Yukarı