Virüslü siteye giriş yaptım ancak ESET algılamadı

311989

Hectopat
Herkese merhaba arkadaşlar, bugün daha az önce bir virüslü siteye giriş yaptım. Ancak ESET bunu algılayıp engellemedi! Virüstotal ile tarattığımda malicious adlı bir virüsü buldu. Ancak indirmelere baktığımda herhangi bir indirme yoktu. Şimdi ESET ile bilgisayarı tarattım bir sorun bulmadı. Sizce bilgisayara virüs bulaşmış mıdır?

Bu arada ESET'in bedava sürümünü kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bedava sürüm yerine internetten ESET Free Key yazıp kullanabilirsiniz Advanced System Care 11 Pro kullanıyordum böyle Pro'ya yükselttim biliyorum çok etik değil ama bedava sürüm size bir getiri sağlamaz.

Hem dediğiniz free key yöntemi hem de Advanced SystemCare programı bilgisayarınızda büyük tehditler oluşturuyor bilginiz olsun. Kurtulun o programdan. :D

Az önce ESET'i kaldırıp Malwarebytes yükleyim dedim ekran mavi oldu ve tekrar geldi ancak ESET silinmedi. Şimdi format atıyorum. Format atmak kesin sonuç mudur bu arada?

Anlaşılan Windows Defender virüs korumayı kapattı virüs :D Hayatımda ilk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum. Buarada Discord'dan arkadaşa mesaj attığımda virüs ona da geçme gibi bir durum oluyor mu?

Az önce ESET'i kaldırıp Malwarebytes yükleyim dedim ekran mavi oldu ve tekrar geldi ancak ESET silinmedi şimdi format atıyorum. Format atmak kesin sonuç mudur bu arada?
Anlaşılan Windows Defender virüs korumayı kapattı virüs :D Hayatımda ilk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum. Buarada Discord'dan arkadaşa mesaj attığımda virüs ona da geçme gibi bir durum oluyor mu?

Hayır geçmez.

Bedava sürüm yerine internetten ESET Free Key yazıp kullanabilirsiniz Advanced System Care 11 Pro kullanıyordum böyle Pro'ya yükselttim biliyorum çok etik değil ama bedava sürüm size bir getiri sağlamaz.

Hocam korsana destek verilmemektedir.

Geri
Yukarı