Virüslü siteye girmek

Shitokazee

Kilopat
Arkadaşlar ayakkabı bakarken yanlışlıkla aşağıdaki linkteki siteye tıkladım. VirusTotal'de malcius gözüküyor. Bir sıkıntı çıkar mı?(biraz takıntılı olduğum için yazdım). Bir şeye izin falan vermedim ve indirmedim. Eğer sitede bir şeye izin verdiysem nasıl görebilirim? Vermedim diye hatırlıyorum.
Link: https://www.nikesatinal.top/yeni-sezon-c-5.html?&color=G%C3%BCm%C3%BC%C5%9F&coll=Nike%20Air%20Force%201%20Low

İndirmediysen kolay kolay bir şey olmaz. İzin verdiysen tarayıcı ayarlarından izin verdiğin sitelere bakabilirsin bulamazsan eğer tarayıcı geçmişini gelişmiş seçeneğinden temizle.

1641765062632.png

Tarayıcınızın ayarlarından çerezleri ve önbellek gibi şeyleri temizleyin. Hesaplarınızın çoğundan muhtemelen çıkış yapılır, onlara yeniden giriş yapmanız gerekir.

İndirmediysen kolay kolay bir şey olmaz. İzin verdiysen tarayıcı ayarlarından izin verdiğin sitelere bakabilirsin bulamazsan eğer tarayıcı geçmişini gelişmiş seçeneğinden temizle.

Eki Görüntüle 1266129
Chrome kullanıyorum. Site ayarlarında en son yaptığım işlem normal bir sitede bildirim engellemek olmuş. İzin vermemiş oluyorum değil mi?

Bir şey sorucam tekrardan burda gözükür değil mi izin verdiysem?
Hocam oralarda birşey çıkmasa bile yine de bir antivirüs taraması yapın içinizi rahatlatmak için çünkü her virüs çerezler kısmına yakalanmıyor ve tıkladığınız linki hazırlayanlara göre değişiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı