Virüslü Türkçe yama

Sclxz

Hectopat
Yer
Fox River
Selam ben Türkçe yama indirmistim, arastirdim Bitcoin. Miner virusluymusç hemen sildim sonra malwarebytnes falan kullandım. Şu an hic birsey gozukmuyor tertemiz. Gorev yontecisine baktim, oradan da CPU kullanimi hizi falan gayet iyi. Oyunlar da hic bir sıkıntı yok, performans kaybı vs. içimde suphe var gibi, sizce tamamen kalkmis midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yamayı nereden indirdin?

Hitman 2 Türkçe Yama 2019 - %100 Çeviri Tamamlandı | Türkçe Yamacı buyur

Üzerine çift tıklayıp da çalıştırmadı iseniz devreye girmemiştir.

Aynen çalışmadı sonea arastirdim malvarebytes indirdim Bitcoin dosyalarini buldu kaldirdim

Bitcoin miner virüslü değil ki?

Cidden mi? Ama arastirdığım da Hitman 2 Türkçe Yama 2019 - %100 Çeviri Tamamlandı | Türkçe Yamacı bu site viruslu

Tarama sonucunda bir şey yoksa. Zamanlanmış görevleri devre dışı bırakın yine de.
Miner araçları kendi sitelerinden indirildiyse zararlı değildir çoğunlukla. Ancak bu araçları izinsiz sisteme sokmak illegal tanımına soktuğundan zararlı konumuna düşüyor.

Bitcoin miner virüslü değil ki?

Dostum kendi sitesinden indirirsen sorun olmaz ama bunlar virüs niteliğinde çünkü sisteme aynı bir virüs gibi sızdırılıp arka planda işlemci veya ekran kartını kullanarak işlem yapıyor. Ama bundan KÂR elde eden virüsün yapımcısı.
Bilgisayarınız kobay veya köle oluyor. Ki zaten mining işlemi tecrubeli biri tarafından doğru yapılmazsa parçalara zarar verir. Hatta kasa soğutman yeterli değilse Allah'a emanet diyebilirim. Gerçi genelde bu virüsler farkedilmemek için %100 kullanımda çalıştırmaz.

Tarama sonucunda bir şey yoksa. Zamanlanmış görevleri devre dışı bırakın yine de.
Miner araçları kendi sitelerinden indirildiyse zararlı değildir çoğunlukla. Ancak bu araçları izinsiz sisteme sokmak illegal tanımına soktuğundan zararlı konumuna düşüyor.

Nasıl yapabilirim?

Dostum kendi sitesinden indirirsen sorun olmaz ama bunlar virüs niteliğinde çünkü sisteme aynı bir virüs gibi sızdırılıp arka planda işlemci veya ekran kartını kullanarak işlem yapıyor. Ama bundan KÂR elde eden virüsün yapımcısı.
Bilgisayarınız kobay veya köle oluyor. Ki zaten mining işlemi tecrubeli biri tarafından doğru yapılmazsa parçalara zarar verir. Hatta kasa soğutman yeterli değilse Allah'a emanet diyebilirim. Gerçi genelde bu virüsler farkedilmemek için %100 kullanımda çalıştırmaz.

Kendi sitesi derken kendi sitesi mi var ben buradan indirdim Hitman 2 Türkçe Yama 2019 - %100 Çeviri Tamamlandı | Türkçe Yamacı ve arastirinca fark ettim.

Msconfig'den yapabiliyorsunuz.

Tesekkur ederim.

Yani sorun olmaz degıl mi Malwarebytes ve zelmane de baktim temiz sonuclar onereceginiz virus programi var mı peki?

Msconfig'den yapabiliyorsunuz.

Dostum sorun olmaz değil mi Malwarebytes'de ve zelmane de sonuclar temiz gorev yontecisinde de degisik program goremedim sizin onerebileceginiz antivurus var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı