Virüssüz korsan oyun bilgisayara neler yapabilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çoğu oyunda var biliyorum ama bir tane örnek göstermeden arkadaş inanmayacaktı.

Ne alaka şimdi bununla? Tamam Türkçe olması güzel bir şey ama sizin attığınız liste "rusça dil desteği bulunduran oyunlar" listesi. Ben de bu listenin yanlış olduğunu kanıtlamak için kanıt atıyorum. Ek olarak bu oyun öyle hikaye oyunu falan değil. Ana menüsüdür, birkaç tane düşme sesidir bilmem nedir o tarz şeylerin dublajıdır bu.

Ya hocam bkz. Tamam haklısınız diyorum başkada bir şey demiyorum korsanı savunuyorlar ya :D.

Niye inanmak istemiyorsunuz? Adamlar bilerek koymuyor işte Türkçeyi. Anlıyorum kabul etmek zor ama bir Türk düşmanlığı var ne yazık ki. Bu arada siz yatın kalkın korsancılara dua edin. Onlar olmasaydı biraz zor bulurdunuz 100-200₺'ye oyunları.

Arkadaşlar kusura bakmayın ama isteyen istediğini oynar ve buna kimse karışamaz. Bunun en büyük sorumlusu devlettir, bir suçlu arayacaksınız onlarda arayın. Yabancıların 1 birime aldığı oyunu Türkiye'de 15-20 birime satıyorlar.

Madem ürünün kendi olduğunu biliyorsun şunu da bil, oynayacağın herhangi bir oyunu oynarken oyunda belirli bir vakit geçiriyorsun. Markanın senin oynanış süren için oynatması da oldukça doğal. Yani sen oyunda geçirdiğin vakitle anlık oynayan oyuncu rakamını arttırarak onlara bir nevi kazanç sağlıyorsun. win-win durumu.

Hocam ben Türkçe dil desteği (olmayan) oyunlardan bahsediyorum gördüğünüz üzere Rust'ta dil desteğimiz var bu da demek oluyor ki satın alma oranı yüksekmişki çıkarmışlar.

Altta PC'nizin özellikleri yazıyor en az 6500TL buna verecek paranız var ve korsana verecek yok mu?
Pardon da ben korsan oyun oynayın ve kurun dedim mi mesajımda ? Bu konu nasıl buraya bağlandı bunu anlamadım :D

Altta pc'nizin özellikleri yazıyor en az 6500TL buna verecek paranız var ve korsana verecek yok mu?
Bence de çok sıvadınız. Şirketin kendisi bile umursamıyor. Siz niye bedavaya adamların avukatlığını yapıyorsunuz? Ruslar çok korsancı ama sürekli rusça dil çıkıyor dediğimde kapanmalıydı bu konu.

Niye inanmak istemiyorsunuz? Adamlar bilerek koymuyor işte türkçeyi. Anlıyorum kabul etmek zor ama bir Türk düşmanlığı var ne yazık ki. Bu arada siz yatın kalkın korsancılara dua edin. Onlar olmasaydı biraz zor bulurdunuz 100-200₺'ye oyunları.

Açık açık korsanı savunuyor ya :D inanamıyorum ya.

Korsan oyunlara niye fetöcüymüş gözüyle bakıyorsunuz ki? Tamam adamlar için güzel bir şey değil de siz de boş beleş avukatlık yapıyorsunuz 2 saattir.

Ya hocam korsan oyun indiriyorlar
1=Dil desteği sorunu (hadi Türk düşmanlığından olsun)
2=Bilgisayarına adını bilmedikleri virüs bulaşıyor sonra forumda sızlanıyor.
Daha sayıcağım bir sürü şey var...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı