Virüsün Mayıs sonu - Haziran başı gibi bitmesi

Crazyleqend

Centipat
Makaleler
1
Dün bilim kurulundan birisi böyle bir açıklama yaptı kurallara uyulursa Mayıs sonu Haziran başı normale döner hayat dedi siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ramazan ayı çok önemli ülkemiz açısından. Normal koşullar altında bile hayat resmen duruyordu. Virüs sebebiyle herkesin evinde kalacağını düşünüyorum. Kesinlikle fırıncıların bu dönem içerisinde ramazan pidesi yapmaları yasaklanmalı. O pide uğruna dışarı çıkacak bir sürü ''ölümsüz'' olacaktır.

"Kurallara uyulursa"
Dün yanlışlıkla haber izledim. Çimlerde uzanan bi'adama soru yönelttiler. ''Neden dışarıdasınız?'' diye sordu muhabir.
Adam, ''ölmeyi bekliyorum ben. Sonuçta evde de öleceğim, burada da öleceğim. Dışarıda öleyim daha iyi.''

Bütün virüsler mutasyona uğramayı sever, sıklıkla uğrarlar. Sıcağa falan zayıf olduğuda uydurma ayrıca. Bu virüsün amacı yaşlı nüfusu temizlemek. Bir kaç ay içerisinde milyonlar ölecek. Virüs şuan yayılım aşamasında. Zayıf olanlar acı içerisinde ölecekken güçlü olanlar fırtınayı atlatacak. Koronavirüs yapay ve işlevini iyice yerine getirecek. Doğal seçilimin halledemidiğini insanlar halledecek.

Bütün virüsler mutasyona uğramayı sever, sıklıkla uğrarlar. Sıcağa falan zayıf olduğuda uydurma ayrıca. Bu virüsün amacı yaşlı nüfusu temizlemek. Bir kaç ay içerisinde milyonlar ölecek. Virüs şuan yayılım aşamasında. Zayıf olanlar acı içerisinde ölecekken güçlü olanlar fırtınayı atlatacak. Koronavirüs yapay ve işlevini iyice yerine getirecek. Doğal seçilimin halledemidiğini insanlar halledecek.
Yapay olduğuna dair bir kanıt sunabilir misiniz? Ciddi soruyorum.

Henuz peak noktasina yaklasmadi bile. Populasyonun yarisina yakini hatta fazlasi bu virusu gecirecek, o zamana kadar bitmeyecek. Ne kadar gec biterse bizim icin o kadar iyi, onemli olan yayilimi yavaslatabilmek, grafigi uzun zamana yayabilmek. Herkes bugun korona kapsa 2 hafta sonra biter ama facia olur. ( Kapanlarin yeniden kapmayacagini varsaysak dahi )

Ben 2020 yi bu sekilde gecirecegimizi ama tepe noktasi asildiktan sonra hayatin nispeten normale donecegini dusunuyorum. 2021 de bunun getirecegi ekonomik krizle gececek.

K.

Dün bilim kurulundan birisi böyle bir açıklama yaptı kurallara uyulursa mayıs sonu haziran başı normale döner hayat dedi siz ne düşünüyorsunuz?

Virüsün bitmesi değil yayılması yavaşlar.
1 Sene sonra normal hayata döneceğimiz bile iyimser bence.
Genel olarak cahil bir toplumuz imkan olsa herkes camilerde sıkış tıkış olurdu en azından cumaları.
Bu halimizle resmen zergling rush yemiş bir biçimde (200'lük ordu) olacağımıza eminim eğer camiler hala açık kalsaydı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zergling olanlar yeşil ve koşan minik şeyler.

Şu an tek yapmamız gereken evde kalmak ve çoğumuz bunu bile yapamıyoruz.
Gereken şey bence sokağa çıkma yasağı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı